PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1424}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,7 71 249
ocen
5,7 10 1 71249
4,6 10
ocen krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

Już od długieeegoo czasu szukam końcowej piosenki z 1 częsci aniołków charliego.. Jeśli ktoś wie jaka to prosze o odpowiedź.. Z góry dziękuje :) Pozdro

Hermiona1905

Widzę że nie jestem sama! Mnie też ta piosenka interesuje ale jej nigdzie nie umiem znaleźć... przegrzebałam chyba cały internet i nic...

Hermiona1905

Blink 182 - All the small things - Chyba o tę chodzi?

ocenił(a) film na 7
gacia_3

Tak, to Blink 182 - All The Small Things

Victor_

apropos piosenek, to może mi ktoś powiedzieć, jak nazywa się piosenka do której tańczy Knox w tym budynku na wyspie (ma wtedy okulary xD) byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 8
Diamond19

mam pytanie jak sie nazywa piosenka na początku filmu gdy drew barrymore jest w kiblu ma złamaną ręke i pali fajke

Diamond19

Julia19, Pharoahe Monch - Simon Says, o ten kawałek chodzi? :P

lynguistic

właśnie o tę - dzięki wielkie :)

no i jak już zaczęłam pytanie o tytuły, to zapytam o jeszcze jeden. znowu z Knoxem. Chodzi o tę piosenkę, którą sobie śpiewa przed "zastrzeleniem" Dylan. ktoś wie jak sie nazywa? bo nie moge jej znaleźć -.-

ocenił(a) film na 8
Diamond19

a wiecie moze jak sie nazywa ta piosenka o którą pytam ??

Diamond19

http://www.imdb.com/title/tt0160127/soundtrack

szukajcie a znajdziecie :D tu powinny być wszystkie kawałki ;P filmu nie oglądałem, także sam nie wiem o które może chodzić :>

ocenił(a) film na 8
lynguistic

Joan Jett & the Blackhearts - I Love Rock N Roll to tytul tej piosenki thx :)

ocenił(a) film na 10
Hermiona1905

Hej :) Końcowa piosenka z pierwszej części Aniołków to Destiny's child - Independent woman :) Jest świetna :P Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones