PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830289}
6,8 47 562
oceny
6,8 10 1 47562
7,0 35
ocen krytyków
(Nie)znajomi
powrót do forum filmu (Nie)znajomi

Co sądzicie o tym, że to własnie piosenka Dawida promuje "(Nie)znajomych"? Dla mnie strzał w dziesiątkę, bo go uwielbiam :)

pumeksx

Mi sie podoba, Podsiadlo jak zwykle klimatycznie.

ocenił(a) film na 9
wikmiki30

Klimatycznie i bardzo wpada w ucho :) Jak ostatnio widziałam teaser filmu z tą piosenką w tle to potem do wieczora mi chodziła po głowie :)

pumeksx

Mi też ciągle w głowie lata. Dawid i obsada dają radę. Dobrze, że premiera już niedługo :)

ocenił(a) film na 7
wikmiki30

*Dawida Podsiadły

Jaworek777

Nazwisko Dawida nie koniecznie odmienia się w takiej formie jaką sugerujesz. Nawet Dawid w którymś wywiadzie wspominał o tym, że dla niego była dziwna taka odmiana, jednak z czasem się przyzwyczaił i nie zwracał nikomu na to uwagi.

ocenił(a) film na 7
SYLWIA95

Dzięki za sugestię. Sprawdzę jeszcze dokładnie w Słowniku poprawnej polszczyzny. Polskie nazwiska się odmieniają. Często te męskie z końcówką na -o są problematyczne np. Ziobro, Lato. Dlatego dużo ludzi ich nie odmienia, bo nie jest pewna jak. Ale odmieniać trzeba. Sprawdzę jeszcze dokładnie nazwisko Dawida,

ocenił(a) film na 6
Jaworek777

Wszystkie polskie nazwiska się odmieniają i Podsiadły to dobra odmiana

ocenił(a) film na 7
Moni94

Dzięki za wsparcie. :)

ocenił(a) film na 8
Jaworek777

https://www.youtube.com/watch?v=MXNi-Tr5OyM

ocenił(a) film na 7
Artur_Raven

Dzięki za filmik. :)

ocenił(a) film na 7
SYLWIA95

Nie udzielaj rad, jak sama nie potrafisz napisać wyrazu „niekoniecznie”. Nazwisko Dawida zwyczajnie się odmienia, jak każde polskie nazwisko.


"Pan jest właścicielem swojego nazwiska tylko w mianowniku liczby pojedynczej. Pozostałymi przypadkami rządzi gramatyka!".

Kolorowanka123

Zwracam honor, źle się wyraziłam. Bardziej chodziło mi o to, że sam Dawid nie był przyzwyczajony do takiej odmiany jego nazwiska, a faktycznie nie jest błędna. Dla mnie po prostu dziwnie brzmi/wygląda taka odmiana. Wybacz proszę moje przeoczenie z "nie koniecznie". Czasami zdarza się coś palnąć ;)


"Polska język, trudna język"

ocenił(a) film na 7
wikmiki30

w koncu jest producentem:)

pumeksx

Wpasowana idealnie, czy to będzie tylko jeden kawałek, czy coś więcej? Jak by nie było to dla mnie nie mogli trafić lepiej z doborem. Fajne też to video zajawkowe z aktorami.

fleabag

Piosenka niby nie nowa, ale dopiero teraz świat szerzej ujrzał, wydaje się, że klimatycznie i treśćiowo bardzo do filmu pasuj, a zabieg z aktorami śpiewającymi głosem Dawida - taki tiktok niby i świetnie wyszło i nieinfantylnie przy tym!

mysiax

dzisiaj wyszło jego powiązanie - jest jednym z producentów filmu!

kowalik5

No proszę, taki młody a taką ma już głowę do interesów :) Pozostaje trzymać kciuki za frekwencję. Jedno miejsce na pewno będzie moje :)

fleabag

video super - byłem zdziwiony tą kolaboracją, ale mocno się przekonalem po jego obejrzeniu

pumeksx

A dajcie spokój takie cos robić :P cały dzień kurcze chodzę i nucę juz nawet 3 letnia córka zaczęła nucić :P Nasze filmy mają szczęście do ścieżek dźwiękowych co film to lepsza piosenka :)

Usiaiasia

Jak muzycznie po pokazach przedpremierowych? słychać Podsiadło ? :D

pumeksx

uwielbiam jego twórczość - nowy glos mlodego pokolenia, super! :) a filmu nie moge sie wprost doczekac!

ocenił(a) film na 3
biernas_89

Jeśli lubisz oglądać wtórne rzeczy... Cóż! Właśnie wyszedłem z kina :-/ Eeee, takiego zażenowania dawno nie czułem. Identyczna fabuła jak we włoskim "Dobrze się kłamie..."!

pumeksx

Ale niestety w filmie piosenki nie było, nawet na napisach :(

ocenił(a) film na 9
Martie

A to prawda. Widziałam już film i tez pomyślałam, że piosenki Dawida nie ma w żadnym momencie. Na szczęście ścieżka dźwiękowa jest fajna, więc jest ok. I ten powtarzający sie motyw "Strangers in the night" bardzo sprytnie pomyślany :)

Martie

To prawda. Wczoraj byliśmy na filmie. Szkoda, że ani razu piosenki nie puścili. Mogli chociaż na napisać :(

ocenił(a) film na 7
pumeksx

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego skoro Dawid jest współproducentem filmu.

ocenił(a) film na 3
pumeksx

Promuje, bo ma w tym interes. Jest jednym ze współproducentów filmu (m.in. z Niną Terentiew, Borysem Szycem i Kasią Smutniak)

pumeksx

Dla mnie tak samo, też jestem fanką! Chodzę i podśpiewuję :D

ocenił(a) film na 8
pumeksx

jeśli bym ogłuchł to z pewnością podzielałbym Twoje zdanie.

użytkownik usunięty
barney23

dlaczego?

Haters gonna hate :)

ocenił(a) film na 8
pumeksx

Czy ta piosenka leci w filmie czy tylko w trailerze?

ocenił(a) film na 9
Kroolik18

No właśnie w filmie w żadnym momencie jej nie ma. Tylko w trailerze :)

pumeksx

Dawid jak zawsze w formie :) piosenka idealnie pasuje do filmu

ocenił(a) film na 8
pumeksx

Kilka miesięcy minęło a ja nadal uwielbiam tę piosenkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones