PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618553}

Zeus: Pan Olimpu

Zeus: Master of Olympus
8,1 2 419
ocen
8,1 10 1 2419
Zeus: Pan Olimpu
powrót do forum gry Zeus: Pan Olimpu

Bogowie

ocenił(a) grę na 10

Gra dla mnie kultowa wręcz legendarna. Od niej zaczęła się moja fascynacja mitologią grecką(choć cała mitologia to
postawienie świątyni i popylanie boga ulicami miasta) . Nawet przy największych tytułach nie spędziłem tyle godzin co przy niej.
Dla mnie zasłużone 10/10

ocenił(a) grę na 7
komar1111

Osobiście, nie przepadam za grami ekonomicznymi, ale ta jest naprawdę dobra. Wciąga bardzo, aż się odejść nie chce od komputera. Bardzo inteligentny system rozwoju i budowy miasta, który wymaga od gracza bacznej uwagi właściwie już od postawienia pierwszej działki. Strategia działania zaczyna się tu własnie już od budowy pierwszych domów i od początku gry trzeba umiejętnie zaplanować rozmieszczenie naszej dzielnicy.

Potem jest tylko wchodzenie na wyższe etapy rozwoju (oczywiscie w przemyślany sposób), a funcjonowanie dzielnic zaczyna działać w zasadzie samoistnie i daje graczowi niezwykłe poczucie satysfakcji, że coś co zaplanował funcjonuje samo bardzo dobrze. Ten pierwszy etap to rozmieszczenie domów i dróg, potem dostarczenie żywności i niezbędnych artykułów, następnie przechodzimy poziom wyżej i zaczynamy zajmować się administracją i sposobami zarobku (handel, podatki, prośby o wsparcie). Kolejny etap, globalny, to polityka i dypolomacja, który jest uzależniony od naszych możliwości gospodarczych, które na pierwszych etapach próbujemy jak najefektywniej wykorzystać. Tu ważną role będzie odgrywało oczywiście rzemiosło, które musimy wkomponować w krajobraz naszego państwa, ale również i rolnictwo, choć znacznie w mniejszym stopmniu. To nie koniec, bo w końcu trzeba postawic na wojsko i stronę militarną, ot choćby do obrony. Ostatni etap zaś to bogowie i religia, nasze odwoływanie się do ich mocy, modły, które mogą rozwiązać wiele problemów naszego państewka.

Świetna gra. Tak powinno się robić gry ekonomiczne. Zależności w "Zeusie": to mistrzostwo, a nasze planowanie wkracza na całkiem inne płaszczyzny.

Piotrek4

Zgadzam się gra legendarna uwielbiałem w nią grac, jest to jedyna gra obok Heroes III do której często wracam.

ocenił(a) grę na 10
komar1111

Co racja to racja gra legendarna pamietam jak 11 lat temu podkradalam ja bratu i gralam wtedy sie nic juz nie liczylo tylko ja gra i cudowny swiat mitologi piekne chwile spedzone przy niej (no z wyjatkiem momentu jak zapisalam swoja gre na zapisie brata !!!) Bym chetnie sobie w nią pograła tylko nie mam zielonego pojecia o sciaganiu itp. :(
oczywiscie 10/10

zaprzeczeona

po co ściągać? grę można dostać już za 10 złotych ;) trzeba tylko poszukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones