PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691690}
8,2 712
ocen
8,2 10 1 712
XCOM: Enemy Within
powrót do forum gry XCOM: Enemy Within

Teoretycznie dodatek a w praktyce całkowicie osobny tytuł, pozwalający nam jeszcze raz przeżyć historię ataku obcych na ziemie. Zdecydowanie lepszy od Enemy Unknown, niestety rozgrywka jest niemal identyczna. Gra została ulepszona o kilku nowych obcych, możliwość modyfikacji żołnierzy (ich ciała jak i DNA) oraz nowego wroga (tajemnicza organizacja). Wiąże się to z nowymi budynkami, nowym sprzętem, nowymi misjami i mapami oraz koniec końców na nowej taktyce. Więcej i lepiej, ale, żeby koniecznie dla kilku zmian (fakt faktem, kluczowych) kupować raz jeszcze to samo...?

W ocenie ciężki orzech do zgryzienia. Grało się znacznie lepiej niż w EU, lecz spodziewałem się jednak trochę innej historii.
Dla kogoś kto nie grał w poprzednika coś rewelacyjnego. Dla kogoś kto grał i dobrze się bawił, ten tytuł go nie zawiedzie.
Grę ukończyłem na PS3 gdzie takich produkcji ze święcą szukać, więc dzięki temu też ocena może trochę na wyrost.

evilym

lepiej zagrac od razu w xcom z dodatkiem enemy within w eu zeby nie powtarzac podstawki :D

evilym

Przypomnialy mi się stare czasy Amigi. Te medale jak we wszystkich ówczesnych symulatorach lotu! Kilkukrotnie przechodziłem stare UFO na A1200 z twardym dyskiem i dodatkowym RAM-em (nie musiałem wachlować dyskietkami jak na A500). W dodatku byla to wersja specjalna na kosci AGA dla A1200 i 4000. Podobają mi się tez te odzywki w różnych językach jak w Jagged Alliance 2. Plusem tez jest likwidacja zbędnej dlubaniny związanej z produkcja amunicji i wyposażaniem żołnierzy. Tak samo jak w Xenonauts.

ocenił(a) grę na 8
evilym

Polecam mod Long War, który można pobrać z Nexusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones