PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611288}
8,2 15 017
ocen
8,2 10 1 15017
Worms Armageddon
powrót do forum gry Worms Armageddon

Zapraszam do zabawy

ocenił(a) grę na 10

http://meszka.ovh.org/liga/index.php <--- na tej stronie można się umówić i zagrać on-line z
innymi fanami gry .

kano

Z chęcią bym się dołączył, ale na rozgrywki takie do szlifowania. Można tak? Bez większych problemów potrafiłem pokonać pełną drużynę kompa na najwyższej trudności i z przewagą życia ("+"), podczas gdy sam posiadałem jednego worma i w dodatku na handicapie ("-"). Ustawienia broni oczywiście tylko takie, z których korzysta komp w kampanii. No ale poziom światowy to zupełnie inna bajka! :P

ocenił(a) grę na 10
LukeInside

Tam kazdy na początku przegrywał . Z tego co widze mnie byś pewnie ograł :P ja sie mecyzłem z kompem na średnim . Tam grają on-line , konto sie zakłada w kilkanascie sekund ... jak chcesz możesz zagrać z emilem on jest początkujacy :P

kano

Spoko, tylko najpierw muszę naprawić coś z kompem, bo wszystkie gry (włącznie z "Worms: Armageddon") wyświetlają mi się na środku ekranu w małym kwadracie :P To chyba coś ze sterownikami, a w takich warunkach ciężko byłoby mi łupać :D In touch!

ocenił(a) grę na 10
LukeInside

To podaj namiary na Ciebie ... gg ... odezwe sie i zagramy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones