PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 324
oceny
7,3 10 1 5324
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

dałbym 10/10 gdyby nie:

strzelam raz: "to musiało boleć!" patrzę a tu ku... za 0
strzelam drugi: "weszło jak w masło..." a mi już ciśnienie skacze bo ja pier... za 0 a dziure ma w pancerzu jak ja do d...
strzelam trzeci: "to musiał poczuć" no ku...!!! znów nic

gdyby wargaming przejmował się trochę tym jakie uwagi mają gracze to było by o niebo lepiej. jak już nie zadaję obrażeń to niech przynajmniej nie widać dziur bo strzałach albo niech nie lecą te durne komentarze bo kiedyś mnie szlag przy tej grze z nerwów trafi

póki co alternatywy nie ma ale na horyzoncie pojawia się war thunder ground forces (w fazie testów) i kto wie czy nie będzie trzeba tego tytułu sprawdzić

dziulkofil

Bo jesteś noobem i nie umiesz grać, gdybyś umiał wiedział byś gdzie strzelać z dmg, to właśnie przez takich noobów jak ty gra schodzi na psy, poprzez nerffy czołgów które nie powinny ich dostawać bo płaczecie że są za dobre bo nooby nie potrafią strzelać.

przemo125

nie mówię o sytuacjach, w których nie przebijasz pancerza czy robisz rykoszet tylko o takich, w których przeciwnik ma ewidentnie dziurę w pancerzu (potwierdzoną kolorem z moda) a nie zadajesz uszkodzeń. ale co Ci będę tłumaczył jak w gimnazjum pewnie nie nauczyli Cię czytania tekstu ze zrozumieniem a tylko tyle wymagają. nie wspomnę już o poprawnym złożeniu zdania żeby chociaż stylistycznie dobrze wyglądało.

idź się dzieciaku wypłacz mamie na ramieniu jak Ci coś dolega i musisz wylać z siebie ból dupy. wystarczy mi, że w koło w komentarzach na wocie takie buraki jak Ty wypisują swoje górnolotne myśli i muszę to czytać. ciekawi mnie jakie masz staty skoro chciało Ci się te wypociny pisać. pewnie jakbyś miał choć trochę oleju w głowie to byś się nie fatygował i nie robił z siebie idioty.
temat uważam za zamknięty i na kolejne Twoje rzygowiny nie będę odpisywał.

the end

ocenił(a) grę na 9
dziulkofil

Może po prostu uszkadzasz mu jakiś moduł ale nie zadajesz uszkodzeń normalna sytuacja.

Gocol

nie twierdzę, że tak nie jest::) ale sam fakt jest wkurzający bo na dobrą sprawę nie wiesz czy coś uszkodziłeś czy faktycznie dostał za 0. pozdro

ocenił(a) grę na 9
dziulkofil

No mnie też to czasem wkurza jak strzelam od boku a uszkodzę gąsienice zamiast zadać dmg .Ale wg. mnie największa wada tej gry to lagi.

ocenił(a) grę na 8
przemo125

No prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones