PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 327
ocen
7,3 10 1 5327
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

Podczas bitwy na mapie Himmelsdorf zauważyłem budowle uderzająco podobna do Zamku
Królewskiego w Warszawie.
Przeszukałem wszystkie strony dotyczące gry i nie znalazłem żadnej wzmianki, która dotyczyłaby, iż
twórcy gry wzorowali sie na tej właśnie budowli.
Czy ktoś wie coś na ten temat ?

ocenił(a) grę na 8
Fabian3200

Na Linii Zygfryda i na Lakeville też są podobne budynki do Zamku Królewskiego

ocenił(a) grę na 5
kacper4008

Ja też widziałem ten budynek na Linii Zygfryda. Odkryłem że jest on także na mapie Ruinberg i Zatoka Rybacka.

ocenił(a) grę na 8
Fabian3200

Też to zauważyłem. Twórcy musieli się na nim wzorować.

ocenił(a) grę na 5
Trabant601

Zgadzam się. Podobieństwo jest zbyt duże by było przypadkowe. Twórcy gry często wzorują się na prawdziwych np. na mapie Prowincja znajduje się kościół wzorowany na historycznym klasztorze na Monte Cassino zdobytym przez Polaków.

Fabian3200

Tak to jest zamkek królewski. World of tanks official o tymnapisali na facebooku ze to jest zamek krolewski. dokladnie nie\ czytalem ale chyba jakos przez przypadek wgrali tą teksturę a potem sie dowiedzieli co to jest... linku nie moge niestety podacbo mnie blokujją ale napisz se fraze w google : jak powstala mapa himmelsdorf, potem wejdz wwitryne gdzie jest to na fb. bo na facebooku udostepnili post i w nim da się znalesc ze o zamku krolewskim w warszawie napisali.

Bardzo przepraszam za orto, ale piszę na telefonie.

ocenił(a) grę na 5
d_mbedi

Dzięki, powiem tyle, tak przeczytałem ten artykuł i fajnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones