PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 327
ocen
7,3 10 1 5327
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

Pomocy!!

ocenił(a) grę na 9

Nie wiem co robić. Grę pobrałem, wymagania dobre kod administracyjny jest ale gry mi nie chce
włączyć. Jeśli ktoś może mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

ocenił(a) grę na 4
Marix123

i to jest cały cyrk z WoTem... napisz do supportu gry... ciekawe jaką automatyczną odpowiedź dostaniesz... pewnie coś w stylu sprawdź firewalla, antywirusa, pogadaj z dostawcą sieci itd.... a na wymagania nie patrz bo są dużo wieksze, a przede wszystkim gra nie wspomaga wielu rdzeni o co gracze proszą odkąd pamiętam, czyli od ponad roku... kolejny patch, to kolejne spadki FPS w grze... w WoT mając najniższe ustawienia graficzne mam ledwo 30FPS i non stop mrugający znaczek LAG... ze skokami pingu 50-100ms... w WT mam na niskich ustawieniach graficznych minimum 60FPS, a nawet 120FPS... ping poniżej 20ms... a gra jest dużo bardziej dynamiczna... jak pisałem - idź zawracaj głowę supportowi, aż jestem ciekaw co mądrego Ci napiszą... w ciemno strzelam, że ostaniesz odpowiedź od pracownika z obcojęzycznym nazwiskiem ;)

ocenił(a) grę na 10
Marix123

spróbuj pobrać na nowo może jakiś plik ci sie nie pobrał tak miałem kiedyś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones