PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 327
ocen
7,3 10 1 5327
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

Osobiście nie gram WoT tylko słyszałem rozmowę moich kumpli o owych obrazach.
I mam takie pytanie czy to prawda?

ocenił(a) grę na 8
bialoczerwonybolszewik

Gram od wiosny ubiegłego roku i potwierdzam. Czasem poleci "mięcho", ale podobnie jest u innych narodów. Najbardziej irytujące są pytania typu: Siema, kto PL? Albo Czesi; Cs/Sk? Absolutną klasyka jest wyzywanie od n00bów i prośby o raportowanie ich. Raz na pustynnej mapie poleciało np. Allach Akbar. Ogólnie jest to ciekawe zjawisko socjologiczne.

Trabant601

zgadzam się - 'siema, kto pl' albo 'pl?' jest jedną z bardziej irytujących rzeczy w tej grze. ogólnie to mam ochotę powystrzeliwać tych co przez pół bitwy jarają się, że część teamu jest z Polski. na prawdę nie rozumiem po co komu informacja o tym, kto jest jakiej narodowości.

ocenił(a) grę na 6
justyna_25

...i właśnie dlatego nie przyznaję się, że jestem z Polski.

ocenił(a) grę na 8
goszka89

Zamiast pisać "kto pl?", można umieścić naszą flagę na wieży zamiast czerwonej gwiazdy, albo czarnego krzyża.

ocenił(a) grę na 9
justyna_25

ja mam lepiej, jak sie przyznam ze baba jestem to i tak mi nikt nie wierzy...

Valtara

dlatego się nie przyznaje XD

ocenił(a) grę na 9
justyna_25

dlatego nauczylam sie siedziec cicho a i tak mam raczej meski nick wiec zrobilo mi sie to wsio ryba ale dzieki temu znalazlam dobrego "plutonowego" (choc musial przez skype sprawdzic czy nie sciemniam) :)

Valtara

dobrze, że nie wymagał na potwierdzenie badań DNA XD
jakbyś chciała kiedyś damski pluton to napisz na priw:)

ocenił(a) grę na 9
justyna_25

niewiem czemu, ale nie moge do ciebie napisac na priv to ci wyslalam zaproszenie moze wtedy nam sie odblokuje ta opcja to ci swoj nick podam:)

Valtara

ok, przyjęłam :>

ocenił(a) grę na 9
justyna_25

no i jak tam, dalej w wota stukasz?

ocenił(a) grę na 8
Trabant601

Też mnie to wk****wia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones