PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613815}
8,3 1 820
ocen
8,3 10 1 1820
Wolfenstein: Enemy Territory
powrót do forum gry Wolfenstein: Enemy Territory

KLANY

ocenił(a) grę na 10

Grałeś w Klanie ? - napisz nazwę i rok :)


moje klany SoA - Soldiers Of Apocalypse
screwdrivers . niezapomniani ludzi , klimat
Pozdrawiam , wszystkich HNR = Honor.

kunapwd

pr0 Klan założony przeze mnie, utrzymał się ponad rok, był dobry i fajnie się bawiliśmy, graliśmy tylko na NQ
Później Free Fighters Community
W et grałem około 5 lat
w latach od 2005 może

5476

najlepsza gra ever :) tyle lat się w to grało tyle klanów całe wieczory spędzone na teamspeak'u oraz mIrcu i oczywiście na klanówkach :)
Świetna gra i za darmo szkoda, że wolfensteina tak zwalili a do ET nie ma co wracać bo plaga cheaterów zniszczyła tą gre.

netti

plaga cheaterów i masy botów. myślałem ze sobie znowu pogram, ale nie ma co. wszedzie tylko boty i cheaterzy

matix87

no niestety :( a szkoda

użytkownik usunięty
matix87

na jaymodzie i serwerach z pb napewno , znajdz sobie serwer zabezpieczony przez TZAC i po problemie, aktualnie nie ma darmowyh cheatow ( platnych chyba tez (przynajmniej netcoders nie oferuje)) omijajacych ten ac

ocenił(a) grę na 9
kunapwd

Ja gram ciągle w ET i nie narzekam. Nie ma już pb na żadnym serwie. Należę do super klanu #AxE| :D
Jeżeli ktoś ma ochotę jeszcze zagrać to wbijajcie IP: 213.108.29.169:27010

Zapraszam !

darixa5

ile ludzi tam gra?

ocenił(a) grę na 9
matix87

Najwiecej oczywiscie wieczorkiem lub popoludniu jest najwiecej ludzi czasem nawet pelen serwer. To zalezy jeszcze od dnia. Ogólnie serwer jest na 24 osoby. Jak chcesz możesz mnie dodać na x-fire jesli to posiadasz. moj nick - darixa5
Pozdrawiam :)

darixa5

a na jakich mapach gracie, na standardzie, czy na jakichś "swoich".

Bardzo dawno już nie grałem w ET. Jakiś czas temu badałem BlackLight Retribution, ale mam słaby sprzet. Poza tym polityka "pay-to-win" mi nie odpowiada.

ocenił(a) grę na 9
matix87

Mieliśmy na początku stare ale wiesz ogólnie to na naszej stronie piszemy że chcemy zmienić i co jakiś czas dodają nowe mapy a usuwają starsze. No np mamy teraz erdenberg_b3, supply depot, frostbite, missile_b3 albo goldrush GA i inne. Tych standardowych całkowicie się pozbyliśmy :)

darixa5

to chyba obadam jak bede mial czas.
Lubiłem natomiast standardową mapkę - tę z czołgiem, co miał rozwalić drzwi i następnie miało się ukraść złoto do ciężarówki :)

ocenił(a) grę na 9
matix87

Nooo to jest właśnie goldrush tylko my mamy ta nowsza wersję jakby z takimi dodatkami jak sekretne wejscia :)

To super!
Jakby co to mój nick w grze - #Axe|DiDi - jak będziesz mnie widział to daj znać :))

darixa5

byłem pod tym adresem, było 12 osób, z czego cześć to boty...
poza tym, myslalem ze to polski serwer i ze graja tylko Polacy, tak jednak tez nie bylo

ocenił(a) grę na 9
matix87

uu no to nie wiem o której godzinie tam byłes. Ja własnie przed chwila bylam i gralam z 13 normalnymi ludzmi. No tak to nie jest polski serwer ale nie wiedzialam ze to ma jakies znaczenie...

darixa5

to znaczy, to czy polski to nie ma az takiego znaczenia.
sadzilem jednak, ze bedzie to serwer z tylko prawdziwymi ludźmi, im bardziej bylo wieczór, tym wiecej botów było. O 22 grałem chyba z jednym, albo 2 ludźmi reszta to byly boty...

ocenił(a) grę na 9
matix87

aa no to mozliwe. Najwięcej ludzi gra tak ok 19.00 czy 20.00 a w weekendy to popoludniu tak po 14.00 ;p Wiesz wiekszosc ludzi chodzi do szkoly czy pracy wiec nie siedza za dlugo na kompie...

ocenił(a) grę na 9
darixa5

Albo jak chcesz mogę Ci podac pare spoko serwerow gdzie gra wiecej osob.

ocenił(a) grę na 10
darixa5

Axe to bardzo przyzwoity klan, b. miłe towarzystwo.

ocenił(a) grę na 9
Auley

Miło to slyszec ;) Reaktywowalismy klan takze zapraszam ponownie ! :)

kunapwd

Przypomniało mi się ostatnio że grałem jeszcze jakiś czas w klanie gang (to była ich strona clan-gang.yoyo.pl ale już wygasła) jak by się ktoś znalazł stamtąd tutaj to się przyznajcie :P

kunapwd

[KmH], 4.FuN :):) Piekne czasy, jeszcze wcześniej było RTCW, nawet chyba lepsze...Masa wspaniałych wspomnień związanych z grą po sieci w te tytuły właśnie krąży mi po głowie :)

BTW chyba do tej pory nie stworzono lepszego fpp na multi, przynajmniej takiego, który tak fajnie by wykorzystywał teamplay i jednocześnie był na maksa grywalny.

Cypisek84

nie grałem w wiele tytułów na multi, ale zdecydowanie zgodze się, ze dla mnie była to, jak do tej pory, najlepsza gra tego typu, gdyby tylko nie te boty i cheaterzy :/

matix87

polecam TZAC - anticheat, jakby ktoś miał popykać w dawnym klimacie :)

ocenił(a) grę na 10
Cypisek84

[KmH] to same geje i pedaly byly AFAIK.

tgc4

Raczej Twoje fantazje na ich temat :D

Cypisek84

Daj jakieś namiary do siebie bo skasowało mi się różowe gadu-gadu do Ciebie :)

kunapwd

IMF - Impossible Mission Force :) pamietam nawet nicki: Perfect (mój), Explosion, Adriano, Kiano i GhostRider. To było z 7 lat temu :) a niedawno zainstalowalem ET ponownie i od czas do czasu zagram na nicku BlaugranaT ale to juz nie te czasy, kiedy sie zarywalo nocki :)

ocenił(a) grę na 10
kunapwd

FBI - klan zrzeszający ludzi z całego świata (w czasach swojej świetności ok 200 osób, 5 serverów otwartych, kilka do scrimowania. Niestety rozpadł się ze 3 lata temu z powodu wewnętrznych dramatów, wrócił 2 lata temu i rozpadł się raz jeszcze. Grałem w nim jakieś 4,5 roku. ;)

kunapwd

A gralo sie gralo :p Po ograniu wolfensteina enemy territory przez przypadek w moje rece trafilo enemy territory, grala w latach 2006-2008 gralem jako wolny strzelec bez klanu smigalen po serwerach jako ze zakladajac konto nie mialem zamiaru grac dlugo to wpisalem nick na pale "bartek$$" i tak juz bylo do kobca potem jeszcze kilka lat temu zainstalowalem ale to byla masakra na serwach same boty ... a szkoda moim zdaniem gra lepsza od mulowatego csa.

kunapwd

Klan 4FuN :) - 4FuN*YaNosS, ehhh to były czasy i te klany: Fear Factory, Posion, C4, Iron Cross

Yanoss

Hehe, 4fun Jarka S.
Z Afganem na czele. Połowe nicków jeszcze pamiętam.

Z mniej ważniejszych klanów był jeszcze

Hunter
CC

Póżniej powstał Stork (część kozaków z c4 chyba przeszła)

Stare dobre czasy :)

Yanoss

W top 3 było wtedy na moje oko:

1. C4
2. Poison
3. Iron Cross


dyrix

Panowie, Hunter tez gralo :) i nie mowcie ze slabiaki, jeszcze bylo 17teens :). A teraz jak cos zapraszam na old vanilla serwer : WaTaHa Old Vanilla :) ten oryginalny Kristo z PL hunter

kri100plhunter

Pamiętam, szanuję :D

dyrix

https://youtu.be/_SSlAfmGyp0 łap przy okazji, akcja z goldrush'a, wasza klanówka xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones