PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010900}
384
chce zagrać
Wiedźmin 4
powrót do forum gry Wiedźmin 4

aczkolwiek obstawiam, że pewnie będziemy grać Ciri, a Gerald będzie pełnił rolę takiego Vesemira z poprzedniej części. W końcu w zakończeniu Dzikiego Gonu, w którym Ciri zostaje Wiedźminką, Gerald wręcza jej miecz na pierwszym poziomie. Pewnie z nim zaczniemy przygodę. 

Radek_Traczyk

Czyli bez sensu, bo Ciri nie jest i nie nadaje się na wiedźmina.

Grean

Jak dla mnie lepsze to niż granie bezimiennym wiedźminem stworzonym na początku gry. 

Radek_Traczyk

Akurat mam na myśli to, że nie przeszła wiedźmińskich przemian i nie ma żadnych skillów (oprócz swojej własnej umiejętności skoków w czasoprzestrzeni).

Ale grze z Ciri też nie wróżę wielkiego powodzenia, nie będzie miała takiej głębi fabularnej i bohaterów jak "stary" układ Geralt - Yen - Ciri - Triss i pomniejsi, z całym backgroundem literackim. To będzie po prostu dziewczyneczka biegająca z mieczem, której oczywiście dorobią jakieś historyjki, ale wątpię czy takiej jakości, co Sapkowski.

Grean

Gry z cyklu wiedźmin miały o tyle większy polot od prozy Sapkowskiego, że nie wymyślał ich Sapkowski, tylko redzi. Najsłabsze dialogi wrzucone do gry to kopiuj wklej z książki.
Jestem dobrej myśli, do tej pory działało bezbłędnie.

NieMamSwojegoZdania

https://cq.ru/storage/uploads/posts/1193904/1.jpg

Grean

Nie będę otwierał jakiegoś dziwnego linku z obrazkiem bo może być brzydki, a nie mam ochoty na brzydkie obrazki.
Napisz mnie lepiej co mnie mówisz.

NieMamSwojegoZdania

Bez obaw, to śliczny obrazek, na którym Geralt i Ciri robią facepalm nad twoją wypowiedzią.
Miałem jeszcze drugi z Yennefer, ale Yen była tak zdegustowana, ze nie chce się to wkleić i otworzyć na FW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones