PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 768
ocen
9,6 10 1 58768
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Czy ktoś może powiedzieć jakie trzeba spełnić warunki aby zabić tego typka?
Wykonałem misje spisek i dupa... Nic się nie stało. Wiem, że później ten wątek jest kontynuowany, ale właśnie: Jak go kontynuować?

ocenił(a) grę na 10
niedobitek_1

Prawdopodobnie nie doszedłeś jeszcze do nowej misji która to ostatecznie zdecyduje o losach Radowida.

ocenił(a) grę na 10
Xeloss

Ja już raz te gre przeszedłem. I nie doszedłem do takiego zadania i chciałbym znać przyczyny. Teraz przechodzę po raz drugi i chcę wiedzieć gdzie popełniłem błąd aby tego radowida zabić.

ocenił(a) grę na 10
niedobitek_1

Był taki moment kiedy to Roche, Dikstra i Talar mieli spięcie, podczas którego decydowałes o losach Radowida. Jeśli nie miałeś czegoś takiego znaczy to że pominąłeś tę misję. A była to chyba misja poboczna także mogłeś ją olać.

ocenił(a) grę na 10
Xeloss

////SPOILER////
Ja zamiotłem Dikstre wtedy.

ocenił(a) grę na 10
niedobitek_1

SPOJLER

musisz zrobić misje gdzie im pomagasz z zamachem potem robisz swoje i po wielu misjach kiedy idziesz odbijać FILIPPE z rąk Dikstry to na końcu masz opcje dialogową żeby albo do przegnać siłą albo wymienić filippe na informacje

jak wybierzesz wymianę na informacje to wtedy się pojawia kolejna misja z serii spisek że masz iść do magazynu Dikstry i tam decydujesz czy pomóc zabić Radka czy nie dalej no to zabijasz lub nie :P

ocenił(a) grę na 10
balchutowo10

A.... To ja wtedy Dijkstrze drugą nogę rozwaliłem :D

niedobitek_1

Ja za pierwszym razem też xd

ocenił(a) grę na 10
niedobitek_1

Tak na przyszłość - nie chodzi konkretnie o mnie, ale dobrze unikać spoilerowania takich rzeczy w tytule wątku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones