PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 768
ocen
9,6 10 1 58768
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 4

ocenił(a) grę na 10

Ukończyłem Wiedźmina III. Gra fenomenalna.

Redzi nie potwierdzili, ale też NIE zaprzeczyli kolejnej części tej kultowej serii. "Muszą odpocząć" - można przeczytać z jednym z wywiadów. Osobiście uważam, że kolejny Wiedźmin powstanie, ale jeśli miałbym czekać nawet 5-7 lat - to poczekam :)

Pytanie do Was, bo wyczytałem, że to ma być koniec Geralta.

Kogo byście zobaczyli w 4-tej części jako głównego bohatera? Ja osobiście wcieliłbym się w Ciri, gdyż jej rola w W3, jej powiązanie są fenomenalne. Jest tak arcyciekawą postacią, że z chęcią bym pograł w świecie z nią w roli głównej.

Redzi dali spore pole do popisu, bo wybierając najgorsze zakończenie, nigdzie nie jest powiedziane, że ona umiera :)

ocenił(a) grę na 10
Lukar1012

Z pewnego źródła dowiedziałem się, że w kolejnej grze rozważają pokazanie poczynań Yennefer w Nilfgardzie :).

ocenił(a) grę na 10
Lukar1012

Pewne niemal jest, że powrócimy do wiedźmińskiego uniwersum. Obstawiam Ciri jako bohaterkę, lecz jak to opwoiedzieć, jak zbudować gre na postaci, która jest tak potężna w walce i ma władzę nad czasem? Mass Effect po trylogii rozpoczyna nową opowieść, na pewno warto podpatrzyć, co tam wymyślą.

ocenił(a) grę na 10
Lukar1012

Jakież to źródło? :-) Yen jest postacią sama w sobie bardzo ciekawa jednak nie umiem wyobrazić sobie gry nią posługującej się tylko magią. Wydaje mi się, że jednak stare dobre wiedźmińskie miecze są lepszą opcją.

Ciri faktycznie - możliwe, że posiada za dużo mocy, ale myślę, że to nie byłby problem - budując bardziej wymagających przeciwników i zwiększając cooldown na jej umiejętności "specjalne" można by bardzo dobrze ja zbilansowac.
Przemieszczanie się - opcja przydatna, mogłoby działać na podobnej zasadzie co przełączanie postaci w GTA V.

Ja na jakiekolwiek informacje z W4 czekam z niecierpliwością:)

ocenił(a) grę na 10
Lukar1012

Pewne. Z wewnątrz CDP.

ocenił(a) grę na 10
Mlodzik91

Mimo wszystko chętniej bym zagrał Ciri niż Yennefer, ona ma w sobie to "coś".

ocenił(a) grę na 10
Lukar1012

Ciri jest niegrywalna :). Tu nie chodzi o stawianie przed nią mocniejszych przeciwników, bo nawet największy koksu przy jej mocy jest bezbronny jak niemowlak, więc na jej drodze musieliby stać sami nadprzyrodzeni przeciwnicy, a to wyglądałoby trochę nierealistycznie :). Z drugiej strony twórcy mogliby zrobić taki trik, że przeciwnikiem Ciri byłby ktoś kto odebrałby jej całą moc lub tylko część, ale to za bardzo przypominałoby fabułę Wiedźmina 3.
Generalnie to ciekaw jestem, co ostatecznie CDPR wymyśli. Co by to nie było - kupuję bez zastanowienia :).

ocenił(a) grę na 10
Mlodzik91

Dokladnie :) do CDP mam takie zaufanie, że co by nie stworzyli to i tak będzie produktem z górnej pułki:)

Sa tam więksi specjalisci od nas więc jestem pewien, że nie nawalą i kolejny Wiedźmin będzie równie fenomenalny :)

użytkownik usunięty
Mlodzik91

A ja chciałbym zobaczyć Lamberta z Keirą. Ciekawe co porabiali po obronie Kaer Morhen.

ocenił(a) grę na 9
Lukar1012

Ja uważam ,że jak przez 3 części był Gerald to tego nie powinni nie zmieniać a Ciri byłaby nadal drugorzędną postacią. Bo jednak Biały Wilk to już historia :D

ocenił(a) grę na 10
Lukar1012

Wątpię, gra, nie bez powodu, miała 3 zakończenia z czego jedno negatywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones