PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 741
ocen
9,6 10 1 58741
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Mam na mysli momenty kiedy gramy ciri. Nie wiem wgl po ch... to jest.
Gramy geraltem od 3gier i kilkuset godzin, po ch... grać inna postacia przez 5-10min? I to nawet bez mozliwosci wglądu w eq lub staty.
Te momenty jako ciri sa slabe same w sobie ale poza tym sa po prostu glupie.
Np jak ciri pobila skur... juniora i uciekła. Opowiada nam, to junior i on zostaje na gorze, znika z planu, a gramy jako ciri, ktora bije ludzi 2 piętra niżej. Wszystkie te scenki sa takie, postacie opowiadają nam rzeczy ktorych nie mogly widziec.
Jedyny ch..owy pomysl w tej grze, to granie jako ciri

El_Magiko

Przypadkowo przeczytałem ten wpis. Jeżeli masz więcej niż 12 lat, to współczuję wszystkim, którzy mają z tobą coś wspólnego. Nie podawaj swojego IQ, bo najprawdopodobniej nawet nie wiesz co to jest!

ocenił(a) grę na 10
Paraves

pomimo, ze sprawiasz wrazenie du.pka wytlumacze Ci 2 rzeczy
testow na iq bylo mnostwo i sa rozne metody i rozne testy, a na dodatek w wielu testach jak masz wynik 140 w wieku lat 20, to nie jest to samo co ten sam wynik w wieku lat 60, wiec jesli Ci napisze np 120, to Ty nie wiesz jaka byla metoda, jaki test ani ile mam lat wiec taka informacja tak naprawde niewiele mowi i zgaduje, ze stosunkowo niewiele osob w polsce robilo jakikolwiek test i moze podac wynik
a jak chcesz wyjsc na "dużego", to nie zarzucaj komus, ze ma 12 lat zeby mu dojechac, bo dla doroslego czlowieka 8, 10, 11, 15 i 17 lat to jest to samo, tzn dziecko
jak piszesz konkretna liczbe jak np "12", to sprawia to wrazenie, ze sam masz pewnie max z 16

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones