PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617281}
5,5 145
ocen
5,5 10 1 145
Velvet Assassin
powrót do forum gry Velvet Assassin

W tej grze wszystko irytuje. Zero swobody ruchu. Jedna z gorszych gier w jaką było mi dane grać na przestrzeni 10 lat.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

dosc niesprawiedliwa ocena, no chyba ze poslugujesz sie tylko 1, 5, 10. Nic posredniego. maksymalna beznadzieja chyba oznacza ze gra nie ma zadnych pozytywow, co sie mija z prawda bo chocby grafika jest calkiem przyjemna i trudno sie z tym nie zgodzic. poza tym dobrze dobrany jest glos glowej bohaterki, fajnie zrobione sa scenki egzekucji, gra ma dobra mroczna atmosfere... nie twierdze ze to przeboj, bo jako skradanka VA jest dosc uproszczona w porownaniu do takiego np. Splinter Cell, ale gra mi sie w to dosc przyjemnie a jestem w polowie. na chwile obecna dalbym solidne 7...

born2run

Oceniłem na tym portalu 505 gier używając ocen od 1 do 10. Nie jesteś moim znajomym i nie widzisz wszystkich moich ocen. Tak działa Filmweb.

Co do samej gry to zgodzę się co do "mrocznej atmosfery". Tyle.

Nie lubię skradanek.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

ja nawet nie zagladalem na Twoj profil wiec nie wiem jak sie prezentują Twoje oceny. czyli przyznajesz ze jednak nie "maksymalna beznadzieja" a wiec 1 jest przesada... zeby byla jasnosc: ja nie probuje tutaj wplynac na Twoja ocene. probuje zrozumiec jak mozna dac 1/10 grze ktora wcale obiektywnie rzecz biorac nie jest takim chlamem. moze sie nie podobac, ale ma pewne pozytywne strony. bo powtorze ze grafika ogolnie tez jest nie zla i nie uwierze, jesli zaprzeczysz. poza tym skoro nie lubisz skradanek to po w ogole w to grac? ja nie lubie cebuli ale nie jem na sile i nie stwierdzam ze to beznadziejne warzywo. po prostu nie dla mnie wiec omijam.
pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
born2run

dobra, teraz zajrzalem... unreal 4, outlast 3, blacklist 4, blood dragon 2... chyba po prostu nie lubisz grac :)

born2run

Skąd takie wnioski, że nie lubię grać? :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

wybacz, ale takie wrazenie mam po ocenach powyzszych gier. ja rozumiem ze gusta sa rozne i gdybys kazda z nich ocenil na jakies 5/10 to spoko - nie przypadly Ci do gustu, rozumiem. ale kazdy z tych tytulow nalezy do "gornej" polki z dosc wysoka srednia ocen na roznych forach. tu nie chodzi o to ze tylko fajnie sie gra, ale chyba na ocene sklada sie cos wiecej. grafika, dzwiek, aktorstwo, innowacyjnosc, sterowanie, optymaliacja kodu, dlugosc gry, cena itp. i biorac to wszystko pod uwage uwazam ze te gry zasluguja na wyzsza ocene... ale moze sie czepiam... sam im dalem 9, outlast 8 wiec moze po prostu podchodze do tego inaczej...

born2run

>ale kazdy z tych tytulow nalezy do "gornej" polki z dosc wysoka srednia ocen na roznych forach.
Co z tego?! Ja kieruje się własnymi odczuciami. Lubie poczytać fora aby zaczerpnąć opinii ale ostatecznie wystawiam oceną podług własnego zdania. Własne zdanie to podstawa.

>outlast 8 wiec moze po prostu podchodze do tego inaczej...
Podchodzisz do tematu łagodnie jak baranek. Dla mnie podstawowym kryterium oceny jest immersyjność gry i jej grywalność.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

wlasnie ja skonczylem i wystawilem w osobnym poscie wlasna opinie gdybys byl zainteresowany. Pozdrawiam

born2run

Dla mnie gameplay to świętość. VA jest to bólu liniowy.

>poza tym skoro nie lubisz skradanek to po w ogole w to grac?
Nie było w co grać to i brzytwy się łapało. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones