PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696941}

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: A Thief's End
9,0 15 840
ocen
9,0 10 1 15840
Uncharted 4: Kres Złodzieja
powrót do forum gry Uncharted 4: Kres Złodzieja

Mimo iż TEN Uncharted jest mega dobry i trafił dodatkowo w punkt w moje gusta (era piratów to jedna z ciekawszych er dla mnie) to jednak ciągle to nie to.

Przy komentowaniu niesławnej "dwójeczki" porównywałem tamten gniot do pierwszego mojego zetknięcia z serią Uncharted.
Czyli Złotej Otchłani za pośrednictwem Vity.
I ponownie potwierdzę - Złota otchłan to jest dokładnie to co chciałem i dostałem gdy słyszałem hasło Uncharted.

Teraz gdy posiadam PS4 zanurzyłem się w piracki świat Uncharted 4.
Gra jest mega.
Ma świetną fabułę i mega widoki.
Więc nie powiedziałem nic odkrywczego.

Ale to nadal nie ta ranga co Złota otchłań.
Nadal brakuje mi pierdoły - opisów zdobywanych przedmiotów artefaktów !

No i w Otchłani mieliśmy fenomenalne korzystanie z panelu dotykowego jak odrysowywanie węglem, składanie szkiców, otrzepywanie z brudu itp. MEGAAAA.
Tutaj mi tego brakuje właśnie.
No ale spoko, zrozumiem że tam głównie było to na potrzeby dotyku, tutaj no nie dali.
Ale brak opisów przedmiotów ?
W 2części nie mieliśmy tego i nie mamy tego tu (w 1 i 3 nie grałem).
Tylko pieprz.ony render "czajniczka" i to tyle.
Poobracaj dookoła, ciesz się widokiem.

Naughty Dog widzę, że od początku nie przykładało wagi do opisów przedmiotów bo po co ?
Ale ci od Złotej Otchłani jednak włożyli trochę pracy w opisy i zrobili to bardzo dobrze. Brawo dla nich.
Nadal uważam, że Złota Otchłań to najlepszy Uncharted.
A że nie mam zbytniego wyboru co postawić na drugim miejscu (bo wybór pada na Unch 2 lub 4) dam oczywiście czwóreczkę z pirackim klimacikiem.
Natomiast dwójeczka nadal dla mnie pozostanie bezsensownym bełkotem, który tak mnie wypompował, że ze zgryzoty sprzedałem konsole...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones