PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611133}

UFO: Kolejne starcie

UFO: Aftermath
6,8 153
oceny
6,8 10 1 153

UFO: Kolejne starcie
powrót do forum gry UFO: Kolejne starcie

Dobra gra

ocenił(a) grę na 6

Nie jest to co prawda stare dobre UFO, jest bardzo uproszczona, ma mniej możliwości taktycznych, a także jest bardzo łatwa, ale ma świetny klimat, fajny model rozgrywki i oryginalny, bogaty arsenał. Ja bawiłem się przy tym dobrze.

Czesi z Altair Interactive co prawda nigdy nie mówili, że robią grę na wzór "UFO: Enemy Unknown", ale trudno im w to uwierzyć. :P Ściemniacze. Bali się krytyki pewnie.

Faktem jest, że po średnim przyjęciu "Aftermath" zrobili lepsze "Afterlight" i "Aftershock". Chwała im chociaz za to. Natomiast na hurra zaatakowali Rosjanie, którzy przyznali się, że robią remake. Ich "UFO: Extraterrestrials" poniosło druzgocącą klęskę.

Warto zagrać w "UFO: Aftermath". Ma świetny, niepowtarzalny klimat.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

Według mnie pierwsza część byłą najlepsza a potem coraz gorsze robili. Kolejne Starcie>Decydujące Starcie>Afterlight(polonizatorom zabrakło weny twórczej :P)

Piotrek4

"UFO: Extraterrestrials" jes bardziej grywalne od wszystkich tych z Altara!

CyboRKg

Wiecie jak złapać rybalona, albo purchawę? Strzelam do tych potworków i od razu giną, a żeby je złapać trzeba je zranić i pojmać żywcem. Słabe bronie też nie działają :<

barry4500

Bylo cos w rodzaju granatow oszalamiajacych. Kazdego da sie zlapac, tyle ze na tych mocniejszych jeden granat nie wystarczy.

e: dopiero teraz spojrzalem, ze to o inna czesc chodzi... W te gralem tak dawno, ze juz nie pamietam...

ocenił(a) grę na 6
barry4500

Szczerze to nie pamiętam. Sorki.

ocenił(a) grę na 9
barry4500

Nie da się, te technologie akurat trzeba przeprowadzić bez pracy na żywym organizmie.

Oriflamme

Aj, rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones