PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611338}

Twierdza

Stronghold
8,2 6 132
oceny
8,2 10 1 6132
Twierdza
powrót do forum gry Twierdza

Klasyka

ocenił(a) grę na 10

Jedna z moich ulubionych gier. Ciągle mogłabym do niej wracać. Choć grafika na czasy dzisiejsze nie zachwyca, a na rynku jest wiele innych wspaniałych pozycji, ta nadal pozostanie dla mnie numerem jeden.

ocenił(a) grę na 10
Meliana92

Dokładnie ja mam wszystkie części Tweirzy ale nie ma to jak pierwsza :)

ocenił(a) grę na 10
Drama

Pierwszą część przeszedłem kilka razy. Ta gra to naprawdę klasyk. To była moja pierwsza gra na komputer i chyba lepszej pierwszej pozycji nie mogłem sobie wymarzyć. A grafika mi się podoba bo ma swój charakterystyczny naturalny wygląd (nie to co Twierdza 2)

ocenił(a) grę na 9
CrisGangster

Twierdza 2 to pomyłka ;)

użytkownik usunięty
CrisGangster

Dokładnie! Mnie też się podoba, bo wygląda naprawdę realistycznie.

ocenił(a) grę na 9

Dokładnie

ocenił(a) grę na 9
CrisGangster

Moja pierwsza gra(prócz serious sam które już było na kompie bo kupywałem od kogoś) i w którą od czasu jej zakupienia grałem cały czas nie było ani jednego dnia żebym w to nie grał.

ocenił(a) grę na 9
CrisGangster

kilka razy ja kilka dziesiąt :) za wzgladu że chciałem wszystkie misje na najwyszym poziomie trudności przejść :) ale to jest chyba nie wykonalne bo : oblężenie zamku wieprza i jedna z misji ekonomicznych. jak dla mnie nie mozliwe :(

ocenił(a) grę na 10
Adam_Tuz

Można na najtrudniejszym przejść wszystkie łącznie z tą ekonomiczną, oprócz tych, w których gracz atakuje.

Meliana92

ta grafika jest fajna buduje klimat dla mnie najważniejsze w grafie żeby się nie pikselowało twierdza 2 to pomyłka

ocenił(a) grę na 9
Meliana92

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones