PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606910}
7,8 3 333
oceny
7,8 10 1 3333
Tomb Raider II
powrót do forum gry Tomb Raider II

Szkoda tylko, że z dzisiejszego punktu widzenia ma tak słabą oprawę graficzną i inne utrudnienia. Bo fabuła jest fenomenalna. No i lokacje - Wenecja, Chiński Mur, na statku zatopionym, klasztor itd. Świetnie się w to grało. Ach, szkoda, że te czas lat 90 już minęły bezpowrotnie :(

Axel

jedyny tr który mi się podobał, był mega jak na tamte czasy i nadal, ale i tak są teraz lepsze gierki.

ocenił(a) grę na 8
Axel

Zgadzam się. Numer 1 z całej serii. Super klimat, odpowiedni poziom trudności, świetnie zaprojektowane plansze. Walka trochę kiepska, ale z tym problem do dzisiaj sobie nie poradzili, a jak na tamte czasy to i tak nie było źle:-).

użytkownik usunięty
Axel

Również się zgadzam, najlepsza część. Oprócz wyżej wspomnianych zalet dołączam świetną ścieżkę dźwiękową. Kiedyś do tej gry jeszcze wrócę.

ocenił(a) grę na 8
Axel

TR2 miał ciekawe lokalizacje(Wecja, Chiny). Jeśli chodzi o ostatnie to równie ciekawym był dodatek Golden Mask(oblodzone krainy). Oprócz tego w TR2 można też było standardowo obejrzeć pałac Croftów :) Grafika oczywiście bugowata czasem i trochę 'przykwadratowa', ale np. woda (refleksy) była zrobiona świetnie na owe czasy.

ocenił(a) grę na 10
bigfoot

A ja uwielbiałem zarówno 1,2 i 3.

ocenił(a) grę na 10
Axel

Grałem w pierwsze 6 części i ta to mój zdecydowany faworyt. Ktoś pamięta jak w pierwszej misji schodzi się po złoty "secret" i walczy z t-rexem? :O

ocenił(a) grę na 7
Stukov

W ogóle pierwsze trzy części miały dinozaury :D Późnej już od tych dziwactw raczej odeszli.

ocenił(a) grę na 10
Axel

Dla mnie 1 i 2 są zdecydowanie najlepsze, ale lubiłem też 3, 4, Legend, Anniversary i Underworld.

użytkownik usunięty
Axel

a ja nadal gram w II i niczego dal mnie jej nie brakuje
Lepsze sterowanie i grafikę mam W Anniversary

ocenił(a) grę na 10
Axel

Dla mnie jest to również ulubiona część. Ta gra jest zrobiona po prostu świetnie i uwielbiam wracać do tej części. W tej grze jest wszystko, w sensie że poziomy występujące w grze są różnorodne co jest oczywiście plusem. Fabuła w tej grze była ciekawa. Posiadłość Croftów też fajnie zrobiona. Dużo ciekawych zakątków, ładnie wyglądający ogród no i Winston :D Powiem Jedno. Ta gra miała naprawdę niesamowity klimat. Do tego została zrobiona tak, że w żadnym miejscu nie ma nudy. Cały czas coś się dzieje, dlatego grawalność stoi na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o muzykę w grze to jest fajowska. Te melodie wpadały w ucho. Uprzyjemniało mi to przechodzenie gry :-)

ocenił(a) grę na 10
Axel

Demo fanowskiego remaku TR 2

https://www.youtube.com/watch?v=HxXdTI0NNy0

użytkownik usunięty
Axel

Przeszłam tylko 1 i 2, ale końcowe etapy na Atlantydzie bardziej mi przypadły do gustu niż tutaj latające wyspy (??) i świątynia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones