PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686515}
7,1 2 046
ocen
7,1 10 1 2046
Tom Clancy's The Division
powrót do forum gry Tom Clancy's The Division

jak na Ubisoft coś w końcu nowego, na początku chciałam grać tylko sama jednak rozgrywka z innymi ma wiele plusów i jest fajnie ułożona nie spotkałam debili z wyższym poziomem którzy chcą mnie zniszczyć pełna cooperacja, podoba mi się, gra zapowiada się na bardzo długą, jest wymagająca, nie strzela się jak popadnie i byle gdzie. Myślę że gra jest ok i dostrtarcza dużo rozrywki dla bardziej wymagających....szczerze to chyba dawno nie spotkałam gry która tyle wymaga od gracza. Ubi się postarało :-)

ocenił(a) grę na 5
ankha74

Chciałem napisać to samo w komentarzu.Zwykle nie lubię grać z innymi,ponieważ większość to są zwykłe gimbusy.Ale akurat w tej grze rozgrywka z innymi graczami jest bardzo udana i przyjemna.Po za tym ogólnie cała gra jest ciekawa i wciągająca.Jak ktoś jeszcze nie miał przyjemności zagrać,to teraz ma okazje zagrać za free na UPLAY.Rozdają na swoje urodziny,tylko trzeba pobrać do 7 września ;).

jazdowicz2666

Jak tam, wciąż gracie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones