PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686515}
7,1 2 046
ocen
7,1 10 1 2046
Tom Clancy's The Division
powrót do forum gry Tom Clancy's The Division
DziurawaMarysia

dokładnie to będzie tylko i wyłącznie gra sieciowa coś jak destiny

DziurawaMarysia

Kamil, co ty gadasz!? Oczywiście że będzie singleplayer. To jest sandbox (open world) i twórcy tej gry sami mówili ze online tylko zniechęci gracz do kupowania tego. Będzie opcja multiplayer, co-op i singleplayer. Wiem to tez od steama, bo w kategoriach pisze ze wieloosobowy, ale na boku pisze ze bedą te tryby które wymieniłem wiec spoko ;) ja tez nie chce żeby był tylko multimale wiem ze nie bedzie

PhantomPlayer

No to świetnie, że będzie single bo w multi nie gram zupełnie a Division mnie zaciekawił.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

single online ??

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Nigdy nie grałem w multi, mam zamiar kupić The divison i spróbować zagrać z kumplami, czy posiadając inne platformy jest takowa możliwość??
Ja Pc oni PS4

Maverick0069

Nie wiem. Ja tylko czekam na singla. Reszta mnie nie interesuje. :)

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Podobno nie da się całej gry ukończyć w trybie single.

Maverick0069

Tzn? Powiedz coś więcej...

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Generalnie są misje fabularne, które wymagają interakcji co najmniej dwóch graczy.

Maverick0069

Ale co da się singla w coopie przejść?

STAMiNA

tak

ocenił(a) grę na 8
Maverick0069

Jest coś takiego, że na poziomie pierwszym, w kryjówce podchodzą do ciebie inni agenci i mogą zaprosić do gry. To mi się przydarzyło ale dopiero włączyłam grę ergo byłam zielona.

ocenił(a) grę na 8
PhantomPlayer

Zmartwię Cię, ale gra jest i pozostanie tylko w sieci

ocenił(a) grę na 8
sylwester_3

Trzeba mieć dostęp do sieci, tak jest też na pudełku napisane. Wersja singiel może grać, multi jak najbardziej, stworzyć paczkę też można ale w Dark Zone wszystkie sojusze, nieznajomi, nie działają bo tam jest nawalanka. Pewnie tam nie dojdę.

ocenił(a) grę na 7
DziurawaMarysia

Taki to single player jak Diablo 3, wymaga stałego dostępu do sieci i wbicia na serwer Ubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones