PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686515}
7,1 2 046
ocen
7,1 10 1 2046
Tom Clancy's The Division
powrót do forum gry Tom Clancy's The Division

Aktualizacje

ocenił(a) grę na 6

Gra w to ktoś jeszcze? Przestali już blokować grę dodając coraz to nowsze aktualizacje? Tak mnie to denerwowało, że postanowiłam wrócić do tytułu jak przestaną odłączać serwery... Dalej to robią? Pozdrawiam

doti_k

Ja właśnie kupiłem i gierka jest Genialna do półki Ubi nic nie rozwali.Tak że jak na razie da się grać :)

ocenił(a) grę na 6
ANAKINS666

Gra fajna ale martwi mnie to, że savy są na ich serwerach. Jak mam coś u siebie na dysku to wiem że mogę pograć a tam jedna awaria i już do gry nie da się wrócić....

doti_k

Co prawda to prawda jeszcze najgorsze że to Ubi a oni słyną z błędów :/

doti_k

Co prawda to prawda najgorsze jednak że to Ubi a oni słyną z błędów, ale co do gry to klimat ma nieziemski :)

doti_k

To chyba pierwsze MMO w które grałaś, prawda? We wszystkich MMO jest tak zwany maintenance, i we wszystkich MMO odłącza się serwery, może poza Guild Wars 2, w którym owszem konserwacja serwerów jest, ale na ten czas nie odłącza się serwerów, tylko masz dwie godziny na pobranie update'u. Co do Twoich obaw, że save'y mogą zniknąć z serwerów... jeszcze się tak w historii żadnego MMO nie zdarzyło, przynajmniej z gier w które grałem. Więc myślę, że można być spokojnym i zdecydowanie bardziej ryzykownym jest posiadanie save'ów na własnym dysku, o którego awarię łatwiej, niż o awarię serwerów wielkich firm. Do tego należy dodać, że gra miała mnóstwo bugów, które były łatane latami od wydania gry, więc aktualizacje były konieczne. Również słuzą one walce z cheateami.
Co do pytania czy gra ktoś jeszcze.. owszem, ale nie tak dużo ludzi, jak wcześniej. W godzinach szczytu jest sporo ludzi, co widać w Strefie Mroku.
Możemy kiedyś pograć razem, jak będziesz się nudzić.
Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 6
_wilczur_

Pierwsze MMO chyba, ja dotąd preferowałam tytuły takie jak Fallout (wszystkie części), The last of US, Assassin's Creed Origins, Far Cry 4,Primal, a ostatnio nawet 5 w żadnych nie spotkałam się z wyłączaniem serwerów. Naprawy też mają, ale wyświetla się tylko informacja o dostępnej aktualizacji do pobrania. Nikt nie zamyka serwerów na kilka godzin w czasie weekendu, ludzie mają wolne i mogliby pograć. Chociaż zaczynam podejrzewać, że w Far Cry 5 (jakby mi siadł internet) też nie pogram offline. Od kilku lat gram na Ps4 tam raczej cheaterow nie ma, ale przyzwyczajona jestem do gry na PC gdzie zawsze, ale to zawsze kopiowalam katalog z saveami. Tak na wszelki wypadek ;) Tu nie mam takiej możliwości niestety. Może kiedyś wrócę do tytułu ale póki co gram w takie gry w które da się grać o każdej porze dnia i nocy :D Pozdrawiam i dzięki za wyjaśnienie, że to taki urok MMO.

_wilczur_

i jak tam, wciąż gracie?

Vitcher

Ja mogę grać i w 2 i w 1 tylko nie mam z kim.. :P

ANAKINS666

chętnie pogram w 1, mam 25 lvl i powoli sobie expie, ciężko i nudno samemu. Masz discorda? dodaj mnie, to po nowym roku możemy się zgrać. Vitcher#2634

ANAKINS666

a, i do siego roku :P

Vitcher

A Dzięki wgl ktoś w 1 gra jeszcze fakt że lepsza nawet była pod względem klimatu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones