PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611993}
7,4 1 165
ocen
7,4 10 1 1165
The Suffering
powrót do forum gry The Suffering

Nie znam gry która by miała lepsze efekty dźwiękowe i tak świetnych aktorów.
Grafika nie należy do najlepszych, nigdy nie lubiłem gier z potworami ale gra urzekła mnie klimatem, fabułą a przede wszystkim (jak już wspomniałem) dźwiękiem.
Tak sobie myślałem że gdyby zastąpić te wszystkie potwory/mutanty zombiakami, gra była by mistrzostwem świata, ale z drugiej strony zniknęłyby przez to inne ciekawe elementy jak choćby hologram lekarza. Dlatego uważam że dobrze jest jak jest, i chciałbym żeby to właśnie twórcy The Suffering zrobili jakąś grę o Zombie.

Nie jestem sezonowcem, filmy i gry o zombie lubiłem już od dzieciaka ostatnio zauważyłem że moda się na nie zrobiła. I nawet się cieszę bo będę miał większy wybór :)

ocenił(a) grę na 9
TheDonKilluminati

Coś ty suffering z zombie byłby slaby.Dobrze ,ze są potwory bo są one rewelacyjnie zrobione

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Dokładnie. Jedynie potwory z Silent Hill dorównują tym z The Suffering. Prawdziwe mistrzostwo. Zombie byłyby gwoździem do trumny tego dzieła.

Crackarotto

W kwestii stylistyki wypowiedzi: jeżeli coś jest gwoździem do trumny czegoś, to jest to absolutne i dobitne zwieńczenie kolejki wad. Wynosić z powyższego można raczej, że grę cenisz, więc chyba nie masz na podorędziu gamy jej wad, które miały by być "dobite" gwoździem zombie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones