PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608886}
7,4 1 718
ocen
7,4 10 1 1718
The Saboteur
powrót do forum gry The Saboteur

Bandzior Europy

ocenił(a) grę na 9

Gra jest naprawdę godna podziwu o wiele lepsza. Ciekawe zadania w trakcie scenariusza, cele poboczne oraz możliwość zdobywania umiejętności naszego bohatera np. Wysadzanie pojazdy, niszczenie wrogich instalacji czy uciekanie podczas pościgu przez nazistów. Przy alarmie 5 stopnia robi się piekło, ściga nas cała mapa czerwonego kręgu czyli. czołgi, uzbrojone odrzutowce, sterowce czy żołnierze terrorów z śmiercionośnymi broniami ucieczka jest banalnie łatwa. tylko dwie rzeczy mnie zirytowały. 1. Czasami ruch oporu czyli po stronie bohatera są denerwujące podczas walki z nazistami np. gdy strzelam do nazisty to sami nieraz wpadają mi pod lufę ( nie z mojej winy ) a wtedy oni do mnie strzelają. druga sprawa to nasi czarnorynkowi handlarze są niezniszczalni. np. ( tak z ciekawości chciałem zobaczyć czy da się go pokonać ) gdy podłożymy mu pod nogi ładunki heksogen lub dynamit i gdy eksploduje to tylko kawałek się przesunie w bok i dalej wstaje albo na przykład gdy naziści czy ja mu wpakuję całą serię magazynka z karabinu czy wystrzelę siedem rakiet w jego w stronę lub spróbuję czołgiem to nadal nic mu nie jest choć przyznam że dosyć pomaga w walce z nazistami. A więc daje mocne 9/10 bez względu na tego niezniszczalnego handlarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones