PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853457}
7,2 1 363
oceny
7,2 10 1 1363
The Medium
powrót do forum gry The Medium

Fajny walk sim ale gameplayu tutaj tyle, co kot napłakał. Dobrze chociaż, że ładne to i historia nawet wciąga. Należałyby się może dodatkowe punkty z pobudek patriotycznych, ale że brak polskiego dubbingu (trochę to jak policzek wymierzony w polskich graczy), to sorry.

ocenił(a) grę na 8
Siledh

Sprawa dubbingu została dokładnie wyjaśniona przez stronę studia, więc nie powinien to być żaden minus przy ocenie. Najprawdopodobniej się pojawi bo koszty gry już się zwróciły te kilka dni po premierze.

Imo gameplay jest idealnie wyważony bo jakbyśmy dostali opcję walki to trzeba byłoby w zasadzie się na niej skupić i straciłaby na tym historia. Ale fakt, że przydałoby się kilka rozbudowanych zagadek w takim wypadku. No nie jest idealnie ale produkcja jest porządnie zrobiona z rewelacyjnym settingiem.

Studio weszło na nieznane dla nich wody ale trzymam kciuki, że pójdą tym śladem i następna produkcja to będzie perełka.

Pozdro

Siledh

Akurat brak polskiego dubbingu działa na plus, Polacy nie potrafią w dubbing inny, niż animacji.

KARO

Proszę cię, w grze dziejącej się w Polsce z polskimi bohaterami polski dubbing się po prostu należy. Nawet zagraniczni gracze dziwią się, że wszyscy mówią tam angielszczyzną z perfekcyjnym amerykańskim akcentem.

Siledh

Mnie ten brak dubbingu zupełnie nie przeszkadza, bardziej drażni mnie kwestia np. plakatów, gdzie połowa jest po polsku, połowa po angielsku. Jak poszukasz to i dwujęzyczny znajdziesz. To mi faktycznie zaburza odbiór.

Może dorobią ale nie kupuję argumentu, że się on należy bo Polska. Zwłaszcza, że moim zdaniem polski dubbing zazwyczaj wypada jakby lektorzy czytali Psi Patrol. No nie umiemy i jeden Wiedźmin względnie się udał pośród masy koszmarków. Chociaż może mile się zaskoczę.

ocenił(a) grę na 3
KARO

The Last of Us było bardzo dobrze zduubingowane, ale faktycznie większość jest koszmarna.

ocenił(a) grę na 4
Siledh

Taaa, przypomina mi się Hellblade, gdzie w sumie też chodziło o historię i było liniowo, ale przynajmniej dali podstawowy system walki, no i można było kamerą obracać i to zwyczajnie milion razy fajniejsze jest.

ocenił(a) grę na 6
Siledh

Dokładnie . Jak można być w klimacie Wałęsy i Solidarności i mówić po Angielsku . To jest bardzo mocny zgrzyt .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones