PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 888
ocen
8,7 10 1 8888
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Bez sensu, jestem tolerancyjna, ale ta cała szopka z LGBT jest już pomału chora. Większość ma się uporządkować do mniejszości by im było dobrze. NO Kurde... przecież tak życie nie wygląda, że wszystcy idą ci na ugodę XD. Powinien być wybór gracza co do związku z Diną tak jak w Odysei, gdzie gracz dowolnie mógł wybierać co i z kim lub z iloma. Wiadomo, że aż taka swoboda by nie pasowała do zamysłu, ale mogli coś wymyślić, a nie walić z tekstem "jak nie umiesz na to patrzeć to nie grać" - moim zdaniem to już jest narzucanie i próba presji na graczach, którzy mają inne zdanie. O LGBT nie powinno się mówić ani źle ani dobrze, tak samo nie powinna być progowana bo to trudny temat, ale nie każdy musi umieć na to patrzeć i mu się to podobać. Szacunek do takiej osoby powinien być normalny, ale kurde jak ktoś ma obrzydzenie np. do grzybów to na sam widok chce mu się rzygać. Wiem iż to może odnieść się iż jestem przeciw teej sprawie, ale po prostu narzucanie takiej formy w grze jest lekkim chamstwem w strone niektórych ludzi. Sama gra zapowiada się oprócz tego cudownie ;)

Odido_2

Mówisz że narzucanie niektórym związku dwóch kobiet jest złe... To teraz wsadz się w te drugie buty gdzie związek kobiety i mężczyzny jest narzucany ludziom należącym do LGBTQ. Świat dąży do tego żeby wszyscy zaakceptowali innych takich jakimi są, dopóki nie zapanuje ogólna akceptacja to będzie o tym głośno bo ludzie chcą walczyć o swoje prawa. A inni chcą im w tej walce pomagać. Jeżeli Ty lub bliska Tobie osoba znajdzie się w takiej mniejszości i zacznie się dyskryminacja, obelgi itp to może zrozumiesz :) 


Nie rozumiem Twojego oburzenia bo hinty o orientacji Ellie już pojawiały się w Left Behind więc zero zaskoczenia i nie jest to wymysł który pojawił się w dwójce bo teraz LGBT jest 'modne'.

marmolada_xd

Mam bliską osobę w takim otoczeniu i ona sama uważa, że nie ma co o tym głośno mówić, wręcz drażni ją to. Więc jestem obeznana w tym temacie i znam wszystkie strony. A co to tego że oni muszą oglądać kobietę i mężczyznę... No cóż taka natura nie, zawsze była i zawsze będzie. W każdym stworzeniu które jest rozmnaża się płciowo, muszą być obecne 2 osobniki innej płci (chyba że obojniaki - to już inna sprawa). Tak więc to raczej normalne że pokazują naturę. Mam oburzenie i w sumie będę miała oburzenie bo już mam dość tego tematu. Ludzie chcą żeby z LGBT obchodzić się leciutko i delikatnie, a tylu ludzi jest hejtowanych i poniżanych za otyłość, biede, choroby czy nazwisko. CO z takimi? Takich srać. Jakoś nie widzę, żebby w telewizji albo w grach głośno było o akceptacji ogólnie każdego człowieka. W telewizji wgl nie słyszałam żeby było mówione o prześladowaniach osoby grubej czy chorej. Oburzona jestem o niesprawiedliwość i tylko o to.

Odido_2

Aktualnie w internecie głośno też jest o akceptacji swojego ciała i akceptacji osób grubszych / otyłych. Szanowaniu ich i nie wchodzenia w ich życie z butami. Media takie jak telewizja zawsze wezmą niestety na świecznik to co jest bardziej kontrowersyjne... Cała nadzieja w tym ze następne pokolenia ogarną temat i nie będą powielać piętnowania ludzi za to jacy są, kim są, jaki mają rozmiar buta czy nazwisko :)

marmolada_xd

taa o zniknie waga konsekwencji. Oby zasady były jedne i porządne a nie zmieniane pod presją innych . (no może i się mówi, jednak to daje dużo mniej efektów niż walka o LGBT -zawsze koziołek ofiarny musi być, niestety)

Odido_2

Polityki jest do przesytu wszędzie w tych czasach!

Odido_2

Ooo no tak, to jest spoko, bo pokazują naturę. A homo nie jest spoko, bo to nie jest natura, tylko wymysł ludzkiej wyobraźni.
Bo wiadomo, że natura jest po to, by płodzić dzieci.

I oczywiście jak zwykle kiedy ktoś wylatuje z trog typu homofobią, daje tekst o TYM TAJEMNICZYM ZNAJOMYM, który jest LGBT i on oczywiście uważa to też za głupotę.
Klasycznie.

No i ludzie otyli czy biedni, choć są obrażani, to mają pełnię praw obywatelskich. Osoby homo nie mogą zakładać formalnie rodziny, czy chociażby założyć związek partnerski. I o to walczą.

Lukasz_Broda

Dodając do twojej wypowiedzi dla tych upartych, że gdyby homoseksualizm nie był naturalny to zwierzęta nie wykazywałyby takich zachowań. A są gatunki zwierząt u których zachowania homoseksualne są czestrze niż u heterseksualne... 

ocenił(a) grę na 8
Odido_2

Dokładnie ,obrzydzili mi tą grę tym wpychanym wszędzie SJW

Odido_2

Jak zawsze, postać kobieca, to musi być wątek romantyczny. Bez tego postacie kobiece nie mogą istnieć.

ocenił(a) grę na 1
Bilet95

Gra wiele traci,powinna być wersja bez wciskania siłą wypatrzeń tego świata:(

Bastek___1

Eee tam. Mnie irytuje jak ta gra udaje antystereotypowość a co chwila nią trąci.

Odido_2

Z tym, że powinien być wybór masz absolutną rację, Naughty Dog kazało mi oglądać hetero związek w cyklu Uncharted a tak bardzo chciałam by Drake był homoseksualistą bo hetero jest wszędzie wciskane na siłę i już mi się nudzi!

MonikaFromComton

Btw orientacja Ellie została ukazana już x lat temu w DLC i jakoś się nie zesraliście

Odido_2

Jesteś niepoważna. Od wyboru partnera czy partnerki to masz życie, a nie grę. To dzieło twórców i oni tak zdecydowali i koniec. Analogicznie dlaczwgo mamy nie decydować o wyglądzie Ellie?
I nie, nie jesteś tolerancyjna. Jesteś homofobem i koniec i nie wmawiaj ze jest inaczej. I co to znaczy nie wszyscy idą ci na ugodę. Jaką ugodę? Tu chodzi o akceptację.

użytkownik usunięty
Odido_2

Przestań kłamać. Nie masz prawa o sobie mówić, że jesteś tolerancyjna gdy piszesz takie bzdury.

Odido_2

Ta gra nie ma problemu z lgbt, w tym temacie wszystko jest na luzie, bez chamskich zagrywek, nic mnie nie obchodzi z kim sypia Ellie, a wręcz im kibicuję bo obie dziewuchy są spoko i bardzo je lubię, ta gra ma za to olbrzymie problemy ze scenariuszem i stara się manipulować graczem jakby był jakimś idiotą. Widać tutaj rękę jakiejś rozhisteryzowanej feministki raczej niż obrażonej na niesprawiedliwy świat lesbijki. Mylicie tematy a potem obrońcy tej gry wyzywają was od homofobów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones