PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 888
ocen
8,7 10 1 8888
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Średnia 6,9??!!

ocenił(a) grę na 10

Bo co? Bo lgbt? Naprawdę? Gameplay i fabuła to najwyższa półka, ostatni raz taką jakość dostarczył rockstar z RDR2. Ale trzeba dac 1/10 bo dudopis powiedział że to nie ludzie tylko ideologia

Gameweb

Chodzu tutaj o bardzo niesatysfakcjonujące zakończenie i bezsensowne zabiegi fabularne pewnie.

SLAVKING

Geje i lesbijki kochają PiS!

ocenił(a) grę na 8
Gameweb

Własnie dlatego, ze LGBT do tego wciskane na siłę ,czego nikt nie chce. Mam nadzieję ze jeszcze spadnie. Abby to parodia postaci.

ocenił(a) grę na 7
Danio31b

Abby jako postać jeszcze ok, ale projekt wizualny postaci - pojb@ło ich?
Szwarzenegger z warkoczem?
I to nawet nie trans tylko ponoć kobieta/dziewczyna.

I ci wszyscy zawodowi recenzenci nie piszczący nawet słówka o takim fajansie który wybija z immersji?! Sprzedajne dziifki

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Ale tutaj nigdzie nie ma LGBT wciskanego na sile, ludzie sobie cos uroili. Relacja Ellie z Dina jest naturalna, fajnie napisana i to ze ona woli dziewczyny to juz bylo w Left Behind. Abby to spoko postac, a ze brzydka? No coz w takich czasach jakos mnie to nie dziwi

ocenił(a) grę na 7
lukas_172

To że nie widzisz nie znaczy że nie ma 
Spoilery
.
.
.
.
.

.
Co dostajemy w The Last of Us 2? Absurdalny natłok ideologii woke culture. Ograniczmy do minimum ilość białych mężczyzn na ekranie. Ellie będzie miała żydowską dziewczynę, która będzie w ciąży z ich azjatyckim kolegą. Na końcu gry zresztą będą one wspólnie wychowywać to dziecko. Sarah Connor, Ellen Ripley, Lara Croft czy nawet Tess z części pierwszej – meh, zbyt szowinistyczne – zrobimy z Abby She-Hulk albo damską wersję Marcusa Fenixa. Zakatrupi kijem golfowym głównego bohatera części pierwszej (białego, heteroseksualnego mężczyznę w średnim wieku, rzecz jasna). Jednym z głównych przeciwników będzie religijny, homofobiczny kult składający się z większości białych ludzi. Azjatyckie rodzeństwo ucieknie z tej grupy, bo jedno z nich będzie czuło się transseksualistą, za co wspomniany kult każe śmiercią. Pod koniec jeszcze pstryczek w typowych, prawicowych rednecków i voila!
.
.
.
.
.
.
.

ocenił(a) grę na 9
dezertx

Jako fan ND, to mam nadzieje że po tym, szoku z 2 to wypier... tego co napisał fabułe tej gry (ogólnie gra jest rewelacyjna) Bo trzeci raz to już nie przejdzie, a włodarze Sony, niech w końcu zapamiętaja. Że republikanie, też kupują, ich gry.

ocenił(a) grę na 7
MegaMaro

Neil Druckman wielki fan feministek, sjw etc. a z ND odeszło kilku scenarzystów (m.in. babka od TLoU1) więc raczej trzeba to studio spisać na straty.
Jak BioWare gdzie odeszła stara ekipa i wydali ME:Andromedę

W obu grach łapki maczała ta sama scenarzystka...

ocenił(a) grę na 10
dezertx

Szczerze? Nawet sie nie zastanwiałem nad tym kto czego jest przedstawicielem, mam to generalnie w czterech literach czy np. Joel byłby murzynem czy bialym, who cares? Ale widze dzisiejsza spolecznosc ma jakies dziwaczne problemy, nawet z GRĄ, tak to tylko GRA. Przeszedłem dwie godziny temu i tyle emocji co ta gra we mnie wywołała to sie opisac nie da, zadna inna gra mna tak nie wstrzasnela. Cos pieknego. Swietny scenariusz jeden z lepszych w grach jak nie najlepszy

ocenił(a) grę na 10
dezertx

Jestem ciekaw czy hejterzy ktorzy tak glosno krzycza o LGBT w tej grze w rzeczywistosci jak spotkaja jakiegos geja czy lesbijke to ich bija po twarzy czy cos. Bo skoro gra jest takim problemem to co dopiero rzeczywistosc? Chore

ocenił(a) grę na 7
lukas_172

Nie ma takich sytuacji bo może w realu LGBT NIE WYSKAKUJE z KAŻDEJ STRONY!

dezertx

Milo mi ze mnie cytujesz, ale milej by bylo jakbys jeszcze to zaznaczyl :P

Zapraszam po pelny tekst na Movies Room, The Last of Us 2 i jego scenariusz – kiepskie decyzje, przesyt ideologii oraz kilka świetnych scen

ocenił(a) grę na 7
Kysio_2

dawałem link ale mi kasowało więc sorry, chciałem dobrze ;D

lukas_172

Idz się lecz. Masz naprawę zerowe wymagania w stosunku do gier i wygląda na to, że każde gówno cię zadowoli

ocenił(a) grę na 10
gabris7

Widze, ze wszyscy przeciwnicy tej gry maja jakies problemy psychiczne

ocenił(a) grę na 9
lukas_172

Sam pewnie dam tej grze 9 lub 10, jak będę miał więcej czas w czasie urlopu i na spokojnie ją ogram. Narazie Nioszek 2 i FF 7. Jednak czegoś, chyba nie rozumiesz(Z pewnością nie masz swojej działalności) taką gre, się robi dla 20-30 mln. odbiorców. Co z tego że ND, to najlepsze studio w branży i zrobili najlepsze technicznie cudo tej generacji (gra na 75 w HDR wygląda przepięknie) jak reżyser postanowił, swoje ideologie wrzucić i ubił złotą kure. To tak jak by teraz, wypuścili GoW 2 i w 3 godz. Thor zabija Kratosa i grasz Synem gejem(romansuje np. Z jakimś Krasnoludem), a na końcu postanawia zostać przyrodnim bratem Thora (Marvel) fani i gracze którzy się, utożsamiali z Kratosem (Joelem) by byli bardzo zadowoleni. Mam firmę, ale swoje poglądy i nagle tylko obsługuje prawicowców. Ci co głosują na PiSocjal, Lewicę lub Po-Liberałów to pierd.. ich i cisne po nich. Ciekawe ile moja firma by wytrzymała. Tak właśnie zrobił, reżyser w Last of Us 2, tylko w drugą stronę. Zapomniał że gre, taką się robi dla - fanów , kasy i innych graczy którzy maja odmiene poglądy.

ocenił(a) grę na 10
MegaMaro

Ale to jest tylko gra, ktos przedstawił historie taka a nie inna. To nie ma na celu sprawienia, ze ludzie nagle maja byc gejami/lesbijkami czy cos. W przypadku GOW mowa o grze fantasy, wiec brzmi to troche komicznie, ale w prawdziwym swiecie (W Polsce jest to rzadko spotykane, ale w innych krajach zdarza sie to duzo czesciej) nie ma w tym nic dziwnego, ze sa sobie jakies 2 lesbijki. Jezeli chodzi o druga postac to ona nie jest zadnym transem, ktos sobie palnal glupote i teraz to wszyscy powtarzaja. Ellie byla homo juz w Left Behind, wiec sila rzeczy musieli to dalej pociagnac

ocenił(a) grę na 9
lukas_172

Ja tam nic nie mam, przeciwko jak napisałem na wstępnie oceniam, za całokształt, nie ma ładniejszej i lepiej dopracowanej gry. Opisałem przykład, dla czego mogą być ludzie wkur.. zwłaszcza fani, jedynki (nie pisze o malkontentach lub trolach). Jak np. w połowie gry, stało się to co w 2 godzinie, z poświęceniem i uratowaniem Ellie. Później np. Poznajemy drugą stronę i finał. Na pewno inny byłby odbiór i godne pożegnanie Joela (Ok 5mln. Kopi więcej sprzedanych:-D ). Mleko się, rozlało mam nadzieję że 3 nie powstanie, a inne ambitne IP. od ND (dla mnie to dalej najlepsze studio w branży) i nie tak sexistowski względem mężczyznm. Pss. Chociaż Polaków dobrze pokazali. To na duży plus :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones