PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618497}

The Guild 2

Die Gilde 2
6,9 236
ocen
6,9 10 1 236

The Guild 2
powrót do forum gry The Guild 2

The Guild 2 jest okropnie zabugowaną grą (po pewnym czasie od momentu zaczęcia gry taczki
z ludkami sprzedającymi nasz towar jeżdzą same).

Druga bolączką tej gry jest fakt kiedy umrze pierwszy członek rodu wszystkie zadania do
wykonania znikają z diariusza.

I na koniec kolejnymi minusami The Guild 2 są źle przetłumaczione teksty (angielski lub jakieś
dziwne znaki) oraz brak nowych kampanii w dadatkach Piraci i Wenecja (Złota edycja).

ocenił(a) grę na 4
tomucho77

Przypomniałem sobie kolejne bugi, są nimi błędy w wyświetlaniu filmów po uruchumieniu gry i filmów instruktażowych do dodatku Wenecja.

tomucho77

serio? taką grę oceniać pod tym względem? tym bardziej biorąc pod uwagę rok wydania... nie gorzej zabugowana niż np. assassin's creed który wyszedł rok później.

Antatolak

Ja tam mam po prostu do niej sentyment, bo to jedna z pierwszych w jakie kiedykolwiek grałam. Spędziłam z nią baaaaaardzo dużo czasu i nawet nigdy nie zwróciłam uwagi na to co opisujesz. Nawet tego nie zauważyłam.

ocenił(a) grę na 4
Antatolak

"tym bardziej biorąc pod uwagę rok wydania" 2007 rok więc nie tak dawno.

Ja gry oceniam za wszystko to po pierwsze i po drugie gra zawsze powinna być dopracowana nieważne w którym roku została wydana.

tomucho77

Jak dla mnie gra jest całkiem OK. Obcenie są inne gry na które wolę poświęcić swój czas ale sentyment pozostanie. Nie mam zamiaru hejtować ale jak ci się nie podoba to w nią nie graj albo znajdź jakieś zamienniki-chociażby simsy.

ocenił(a) grę na 4
Antatolak

I po co ironizujesz z tymi Simsami ? ja gram w każdą grę (prócz przygodówek) i nie oceniam dla własnego widzimisie ! powyższych niedoróbek nie wyssałem z palca !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones