PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 194
oceny
8,3 10 1 10194
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

- "Czyli zdaje się, że znów zaczęła się wojna" - powiedział Scotti
- "Najlepsze co się mogło przytrafić tym elfickim nierobom" - odparł Nord

"Taniec w ogniu", r. IV

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"Nikt nie umie utrzymać mojego uzbrojenia w tak świetnym stanie jak on. To bardzo praktyczna sprawa. Musiałam dać mu podwyżkę, albo za niego wyjść"

"Słowa i filozofia"

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"On trafił w moją tarczę tysiąc razy, ja trafiłem w jego serce tylko raz"

"Lustrzane odbicie" Berdier Wreans


Swoją drogą, świetna opowieść. Jedna z lepszych.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"Co więcej, jeśli kot zginął spadając z drzewa, rodzina mściła się na drzewie przewracając je, odcinając jego gałęzie i rozrzucając po całym lesie"

"Źródła prawa dwemerowskiego"

:)

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"Mniej obraźliwa piosenka" autor nieznany

"Jeśli grzechu kręte ścieżki ci nie obce /
Morrowind oferuje wszystkie opcje /
Gdy żelazna wola dłużej rdzy się nie oprze /
Morrowind oferuje wszystkie opcje"

jebłem :D

Piotrek4

Widać, że wsiąkłeś na dobre.

Pamiętam, że sam swego czasu zainstalowałem wspaniałego moda, dodającego gdzieś w okolicach Tel Vos ogromną bibliotekę, ze wszystkimi księgami, pismami, notatkami, zwojami, broszurami i pamfletami dostępnymi w grze. Przesiedziałem w niej calutki tydzień, ani przez moment nie czując potrzeby powrotu do awanturniczego trybu życia mego Redguarda.

Z kolei inną postacią próbowałem odtworzyć bibliotekę w mojej małej rezydencji, na którą składałyby się wszystkie najrzadsze woluminy. Poległem niesamowicie przemierzając Vvardenfell w poszukiwaniu kliku brakujących kazań Viveka i nie pomogła nawet klasa postaci - Bibliotekarz :)

Po obszernych zbiorach Morrowinda, Oblivion okazał się niestety bolesnym rozczarowaniem.

ocenił(a) grę na 9
Eelsky

Tak, hehe, wsiąkłem, ze masakra. Dawno tak w nic nie wsiąkłem. Nawet myślałem, zeby zrobić coś takiego jak obszerna encyklopedia Morrowinda, tzn. spisać wszystko co jest, posklejac do kupy, ułożyć w historie, opisać postacie, miejsca itp. Wszysko jak najdokładniej się da.

Niestety, nie ma na to czasu, tym bardziej, że trzeba by było zbadać dosłownie każdy cm2 świata.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"Zwymiotowałem dobry obiad"

Opinia Grugboba G. na temat jakości towarów jednej pani z Vivek.


"Ulotka" od Domalena z Vivek.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

Świetny temat. Kiedyś przeczytałem kilkanaście książek z Morrowinda. Niektóre były bardzo fajne.
Chyba powrócę do tej gierki i poczytam co nieco.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

Sztuka Crassiusa Curio z Vivek, samozwańczej wschodzącej gwiazdy Tamrielowskiego dramatu :D


"Chutliwa Argoniańska Pokojówka", t. 1

Zadziera-Ogon (tytułowa pokojówka)
- "Z całą pewnością nie, sir! Jestem tu tylko po to, by wysprzątać komnatę"

Crantius Colto (jej pan, ciekawe czy zbieżnośc inicjałów ma związek z autorem? :)
- "Tylko po to, maleńka? Wysprzątać komnatę?"

Zadziera-Ogon
- "Nie mam pojęcia, o czym mówisz, panie. Jestem tylko biedną argoniańską pokojówką"

Crantius Colto
- "Tak własnie, pierożku. Niezłą pokojówką, trzeba dodać. Takie długie nogi i silny
ogon"

Zadziera-Ogon
- "Zawstydza mnie pan, sir"

Crantius Colto
- "Bez obaw. Ze mną jesteś tu bezpieczna"

Zadziera-Ogon
- "Muszę dokończyć polerować podłogę, sir. Pani strasznie na mnie nakrzyczy, jeśli nie zdążę"

Crantius Colto
- "Polerowanie? Mam tu coś dla ciebie. O tu. Wypoleruj moją ostrogę"

Zadziera-Ogon
- "Ale ona jest ogromna! To mogłoby potrwać całą noc!"

Crantius Colto
- "Mamy czas, moja słodka"

Mickiewicz normalnie.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

Oj tak książki z Morro wymiatają .Swoją droga niesłychane, ze kilka kartek tekstu do tego w grze komputerowej może się tak świetnie czytać :)

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"Czy nie jest tak, że nagłe objawienie się odpowiadających sobie warunków i osobnych elementów, które łączą się w momencie zbiegu okoliczności, jest jednym z wymagań, by zdarzenie uznać, za zbieg okoliczności właśnie? Zgranie się wypadków w czasie wynika z powtarzających się zbiegów okoliczności na najniższych poziomach. Dalsze badanie jednak pokazuje, że jedynie siła samej liczby zbiegów okoliczności prowadzi do przekonania, że synchroniczność wynika z czegokolwiek innego, niż przypadek. Toteż synchroniczność podważa całą koncepcję zbiegów okoliczności, choć jest znakiem, który wyciąga tę koncepcję na powierzchnię"

36 lekcji Viveka, kazanie 4

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

"W tej okolicy nie da się rzucić kamieniem, aby nie trafić w jakiegoś przemytnika"

Carmarel z Gnaar Mok

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

Książki w TESach ogólnie są świetne. Najbardziej podoba mi się "Taniec w ogniu", choć nie pamiętam czy w którejś części udało mi się skompletować wszystkie tomy. Aktualnie gram w Skyrima i wciąż brakuje mi jednej książki. Najbardziej lubię takie klasyczne opowiadania, często z dość zaskakującym zakończeniem. Ogólnie te książki są napisane dość fajnie i lekko się je czyta. Zbieranie książek gdzieś w jakimś domku czy w jukach konia (jak w Skyrim), a później czytanie ich w wolnej chwili to dla mnie nieodłączny element serii równie istotny jak eksploracja podziemi, walka, wykonywanie questów. Często takie książki więcej mówią o uniwersum niż postaci w dialogach czy poznawanie świata poprzez wykonywanie zadań wątku głównego albo dla poszczególnych gildii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones