PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618103}
8,1 139
ocen
8,1 10 1 139
The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery
powrót do forum gry The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery

Wstyd, drodzy Filmwebowicze...

Pawuloniasty

Dopiero przede mna, takze dam znac bracie jak wrazenia jak sie za nia wezme. Jedno pytanko czy trzeba ukonczyc jedynke zeby zabrac sie za dwojke bo nie chce byc do tylu z wydarzeniami.

ocenił(a) grę na 9
aproxx

Historia Gabriela będzie Ci lepiej znana po skończeniu dwójki. Jeżeli grafika jedynki Cię odstrasza to zawsze masz 20th anniversary edition na GOG, wyszło nawet spolszczenie na grajpopolsku. Tak generalnie to nie jest to absolutnie wymagane. Sam zaczynałem od dupy strony bo przechodziłem wpierw 3, potem 2 i na końcu 1 :)

Pawuloniasty

Heh to tak jak ja Broken Swordy, Siren i Silent Hille. Kolejne pytanko czy Gabriel 2 jest podobny do Harvestera? A co do grafiki to oryginalna 1 bardziej mi sie podoba, w Anniversary przerazaja mnie grafiki postaci jakies takie pedalskie w 3d.

ocenił(a) grę na 9
aproxx

Sireny to sam muszę zagrać bo jeszcze nie grałem, a podobno super seria. Fatal Frame to samo.

Pawuloniasty

Fatal Frame jeszcze nie rozpoczelem, a mam wszystkie 3 na ps2. Sporo jest dobrych horrorow na ps2 np Kuon, Echo Night Beyond.Haunting Ground, Clock Tower 3, Obscure 1, 2.Rule Of Rose, rozne Residenty, Silenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones