PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607740}
7,7 3 509
ocen
7,7 10 1 3509
Test Drive Unlimited
powrót do forum gry Test Drive Unlimited

Owym momentem była sytuacja jak zacząłem przegrywać wyścigi gdy brakowało mi dosłownie sekundy dwóch. :// Gdyby nie ten niuans gra byłaby kozacka bo model jazdy w niej jest bardzo przystępny, widoczki miłe dla oka, długi tryb kariery, sporo fur no i sama atmosfera gry była ok.

Niestety nie ukończyłem gry przez te trudne wyścigi.

STAMiNA

no tu sie zgodze, wyscigi wyscigami ale te zawozenie ludzi tak mnie wpieniało ze masakra. tepi idioci wola na piechote se pojsc bo nie zdazyłem o sekunde, co za kretynskie rozwiazanie gameplayowe. EH. /END.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Witam bratnią duszę The Prodigy.

w TDU grałem już wiele lat temu ale jakoś trafiłem na nią ostatnio i wspominam ją najlepiej jak się da.
Wyścigi byly trudne niektóre owszem, ale kupiłem sobie jakas tam kierownice za 50zł używaną i było o wiele lepiej.

Jedna z tych gierek które zabrały mi najwiecej czasu jako graczowi, setki godzin, dziesiątki tysięcy godzin.
Swojego czasu byłem w top20 światego rankingu online. (bezpośrednie wyzwania). To wszystko chyba dzięki Corvette Z06

ocenił(a) grę na 7
__R__J___

>Witam bratnią duszę The Prodigy.
Witam również serdecznie!

Kojarzę Cię z "The Prodigy Polish Fans". :D

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Tam również, ale prędzej z The Prodigy Polska, bo toć moje.
kanał YouTube z nagraniami polskich koncertów też powinieneś kojarzyć ;)

ocenił(a) grę na 7
__R__J___

A pewnie, że kojarzę i z Last.fm Cię kojarzę. :))

Nie wiesz czy jakaś EPka od "The Prodigy" się nie szykuje bo z tego co mówili "No More Albums"?

ocenił(a) grę na 7
__R__J___

A pewnie, że kojarzę i z Last.fm Cię kojarzę. :))

Nie wiesz czy jakaś EPka od "The Prodigy" się nie szykuje bo z tego co mówili "No More Albums"?

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

LastFM również, ale niestety je zepsuli.

Na razie cisza po EP-ce, a co do albumów - Liam nigdy nie był słowny, myślę że jak im odbije możliwe że kiedyś jeszcze wypuszczą jakiś LP.
W każdym razie wszyscy teraz myślimy o gigu w Jarocinie, tam już jesteśmy myślami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones