PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843046}
5,6 158
ocen
5,6 10 1 158

Telling Lies
powrót do forum gry Telling Lies

Jak wrażenia?

ocenił(a) grę na 4

Przymierzam się do zagrania w nią. Mechanika tej gry jest mi całkiem obca, nie miałam jeszcze do czynienia z taką ,,rozgrywką''. Czy ktoś grał i może powiedzieć czy warto do niej siadać?

ocenił(a) grę na 7
mpabi

Widzę, że oceniona. Nie spodobała się? Dla mnie to było ciekawe doświadczenie na jedno popołudnie, lepsze niż film. Jedynie przewijanie każdego nagrania było męczące.

ocenił(a) grę na 4
_xoy_

A tak, udało mi się do niej zmobilizować;) Fabuła ciekawa, aktorzy naprawdę się spisali, tylko tak jak mówisz właśnie ,,to przewijanie'', im więcej nagrań tym bardziej zaczynałam się plątać w nich i to mnie irytowało, bo wielokrotnie okazywało się, że zamiast na nowe nagranie, trafiałam na te które już oglądałam. Chyba nie jestem zbyt cierpliwa xD Faktycznie ta gra to taka odskocznia od innych gierek, jest inna i ma coś w sobie, jakiś urok.

ocenił(a) grę na 7
mpabi

Jeśli nie grałaś, to polecam Her Story tego samego autora. Historia krótsza, mniej oglądania, ale na mnie zrobiła nieco większe wrażenie, i nie trzeba przewijać, bo wszystko automatycznie odtwarza się od początku. Nie mam pojęcia czemu zmienili ten element. Ja właśnie po doświadczeniach z tą grą, robiłem sobie w TL notatki i chronologiczny plan zdarzeń, i dzięki temu udało mi się nie poplątać w tych prawie pięciu godzinach rozmów, więc może dlatego wyniosłem z niej więcej przyjemności niż nerwów ;)

ocenił(a) grę na 4
_xoy_

Domyślam się ile notatek musiało być:) Her Story powiadasz? Dzięki za rekomendacje, na pewno popatrzę, lubię gry z ciekawą fabułą. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones