PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638116}
7,9 437
ocen
7,9 10 1 437
Syphon Filter
powrót do forum gry Syphon Filter

Mój pierwszy raz

ocenił(a) grę na 10

Zakochałem się w tej grze od pierwszego wejrzenia gdy zobaczyłem jak się porusza Logan :). Do tego wspaniałe odgłosy wystrzałów broni. Shotgun, M79 i misja w metrze to niezapomniane przeżycie przynajmniej dla mnie. To samo misja w parku i klasztorze. Cała gra jest super Moja pierwsza konsola i właśnie ta gra. grafika jak na dzisiejsze czasy słaba, ale gdy zaczniecie grać w tę grę grafika przestanie mieć znaczenie. Polecam.

ocenił(a) grę na 7
jaczylion0

Moja pierwsza gra na PSX. Co za wspomnienia. Mi szczególni utkwiło w pamięci rozbrajanie bomb w parku i później walka z tym piromanem.

ocenił(a) grę na 7
kaioken26

misja w parku w deszczu to była moja ulubiona misja, bardzo klimatyczna

ocenił(a) grę na 7
jaczylion0

Pamietam recenzję tej gry w NEO+. Autor pisał, że Logan porusza się jakby miał wepchnięty w tyłek kij od szczotki :)

ocenił(a) grę na 9
djadamus

To akurat prawda. Przydałoby się choćby manewrowanie kamerą za pomocą prawej gałki. ;p

ocenił(a) grę na 9
jaczylion0

tak tez sie w niej kiedys zakochalem :) . Mialem jeszcze Syphon Filter 3. To byly jedne z moich najlepszych gier na PS

ocenił(a) grę na 8
tobiasz123

Przeszedłem całą trylogię na psx-a(jakieś 13 lat temu).
Jedynkę najpierw poznałem dzięki demo z Playstation magazyn,a jednocześnie z recenzji(również psx extreme).
Jak na tamte czasy gra miała świetny klimat i gameplay.

ocenił(a) grę na 8
jaczylion0

Świetna gra, fajny paralizator na odległość no i oczywiście klasyka misji czyli Washington park. Niestety nigdy nie przeszedłem całej gry, ale widziałem pozostałe misje na youtube :)

ocenił(a) grę na 9
rusiano

zagralem 2 raz po 20 latach, nadal niedoscigniony wzor, tony miodu wylewają sie z uszu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones