PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637918}
7,9 243
oceny
7,9 10 1 243

Syphon Filter 2
powrót do forum gry Syphon Filter 2

Moim zdaniem jest to bardzo udana kontynuacja, choć zmian miała dość mało. W sumie tylko trzy wyłapałem. Po pierwsze celowanie ułatwiono, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Tak jakoś łatwiej headshoty wpadały mi. Po drugie mocniej skupiono się na skradaniu. Występuję tutaj zdecydowanie więcej misji w których trzeba unikać wykrycia i osobiście tą zmianę zaliczam na plus. No i po trzecie dodali drugą grywalną postać czyli Lian Xing. Trzeba jednak zaznaczyć, iż jest to tylko i wyłącznie kosmetyczna zmiana. Z kolei grafika czy sam gameplay został tutaj bez zmian. To wciąż ta sama dobra gra co poprzednio, choć muszę przyznać, że cenię ją bardziej i to w dużej mierze z sentymentu.

Laki_Lou

Nie zgodzę się, że ma mało zmian. Dodano skoki, chodzenie po szybach wentylacyjnych, zmieniono taser na paralizator, dodano nowe bronie, mnóstwo oskryptowanych sytuacji, więcej cutscenek, bardziej filmowo i bardziej dynamicznie opowiedziana historia, moim zdaniem bardziej zróżnicowane lokacje. Różnica tylko na pierwszy rzut oka jest mała, bo gra wciąż na tę samą konsolę i na tym samym silniku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones