PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612895}
6,3 951
ocen
6,3 10 1 951
Syberia 3
powrót do forum gry Syberia 3
buterfly

Podejrzewam, że CDP musiał widzeć tą falę komentarzy na swoim profilu na Facebook'u, gdzie dobitnie oraz żarliwie wypowiadali o panią Brygidę Turowską się fani gry. Szkoda, bo bądź co bądź polski dystrybutor olał miłośników dwóch poprzednich odsłon a co za tym idzie potencjalnych nabywców trzeciej części.

Wigen19

To prawda już wcześniej na Facebooku CDP pojawiały się pytania, odnoście powrotu Pani Turowskiej niestety CDP nie raczył opowiedzieć .

Co do Pani Anny Dereszowskiej , a konkretnie jej głosu mam zastrzeżenia .

W dubbingowany postaciach z animacji chce koniecznie nadać postaci lekkości i swobody , niestety mam wrażenie że nabiera dużo powietrza w swój głos przez to staje się strasznie infantylny .

Wigen19

Ta aktorka zawsze mi się kojarzyła z takim dziwnym, nieprzyjemnym cukierkowym... przesłodzonym... hymmmm nie wiem jak to opisać. Taki głos denerwujący strasznie.

ocenił(a) grę na 9
buterfly

Wielka szkoda myślę ,że wiele polskich fanów Syberii czekało na powrót pani Turowskiej. Tak to już jest jak za tłumaczenie zabiera się inne studio! :( jeśli będzię, aź tak żle to chyba przełącze się na angielską wersje językową. :(

Jon_Arbackle

Spoko, spoko. CDP zagwarantowało, że Dereszowska podołała roli :)

Wigen19

A co innego mogli napisać?! Napluli w twarz wszystkim fanom serii zatrudniając Dereszowską to teraz muszą robić dobry PR.

Jon_Arbackle

Według tej strony - http://polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5920:syber ia-3-gosu-kultowej-bohaterce-uyczy-anna-dereszowska&catid=11:nowoci-dubbingowe-w -kinie

Za dubbing prawdopodobnie odpowiedzialne jest Studio PRL - Tworzyli bardzo dobry dubbing min. do Tomb Raidera z 2013 roku

Więc mam nadzieje że in tym razem się nie zawiodę .

Chociaż faktem jest że wiele fanów, liczyło na powrót Pani Turowskiej a CDP ich zlekceważyło .

buterfly

A miałem nadzieję na powrót do roli Brygidy Turowskiej...

buterfly

Jak zwykle wybrali znane nazwisko zamiast doświadczonej aktorki. P**rdole takie podejście .

crazy_race

Właśnie najbardziej martwi mię to że Pani Dereszowska, nie ma doświadczenia w dubbingowaniu postaci z gier .

buterfly

Ale ma doświadczenie w podkładaniu głosu pod postaci - brała udział w nagraniach audiobooków Fonopolis, np. jako Nikoletta w Trylogii Husyckiej i Yennefer w Sadze o Wiedźminie - nie mam żadnych zastrzeżeń do jej roli, była świetna, tak jak zdecydowana większość aktorskiego składu.

Mauretania

Trudno mi wypowiadać się o jej głosie w audiobookach , natomiast moim zdaniem w animacjach jej głos brzmi infantylnie .

A Kate Walker jest jednak odważną kobieta nie bojącą się nowych przygód, i dlatego bardziej pasował mi zdecydowany i miejscami nawet szorstki głos Pani Turowskiej .

Ale nie mówię nie dla Pani Dereszowskiej - Muszę najpierw usłyszę ją jako Kate Walker .

ocenił(a) grę na 7
buterfly

Najlepsze a zarazem najgorsze jest to że pani Turowska położyła głos w Syberii 3 nijakiej pielęgniarce (nie wiem kto to jeszcze nie dotarłem tak daleko w fabule)
Dla mnie zwykły skandal i naplucie w twarz fanom serii gier Syberia (oczywiście nic nie ujmując pani Dereszowskiej poza tym, ze nawet jakby się niewiadomo jak starała to i tak nie będzie już to samo :-( )

michal_sliwowski_2000

Muszę przyznać że po zwiastunach, polskiego dubbingu zmieniłem zdanie .

Po tych fragmentach uważam że Pani Dereszowska poradziła sobie całkiem dobrze , owszem ma inny głos od Pan Turowskiej , ale to dobrze że nie próbowała naśladować swojej poprzedniczki .

Co do zatrudnienia Pani Turowskiej - Również tak to niestety odbieram, absolutnie zasługiwała na większą rolę .

michal_sliwowski_2000

Jak włączyć Polski daniny w Syberia 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones