PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617137}

Superfrog HD

Superfrog
8,0 598
ocen
8,0 10 1 598
Superfrog
powrót do forum gry Superfrog

Co powiecie na TO?!

ocenił(a) grę na 10

http://www.dobreprogramy.pl/Superfrog-w-tym-roku-powroci-w-jakosci-HD,Aktualnosc ,39218.html

^ ^

Mati9319

Już zapowiedziano premierę na lipiec, niestety gra będzie miała masę ułatwień w stosunku do wersji z Amigi... no ale cóż takie czasy, że nawet platformówki trzeba dla idiotów ułatwiać. Wiadomo już, że nie będzie trzeba zebrać odpowiedniej ilości monet aby otworzyć przejście na następny level (wystarczy tylko tam dojść), ponadto pewnie dodadzą niekończące się życie oraz podpowiedzi jak gracz nie będzie wiedział gdzie iść. Smutne czasy.

ocenił(a) grę na 10
the_governor

Dokładnie. Tak samo ułatwili remake "Alien Breeda" na PS3, PS VITA i na coś tam jeszcze (ja na PS3 mam jak coś). Terminale w których się kupowało przedmioty po prostu nie istnieją. Do sklepu wchodzi się... poprzez menu wywoływane w trakcie gry... w dowolnej chwili :c Czyli w każdej chwili możemy zregenerować sobie HP, lub dokupić dodatkowe życia. Jeżeli zaś chodzi o amunicję, to jest jej tak dużo i starczy na tak długo, że śmiało można uznać że jest nieskończona :c

Kurde, aż nie wierzę. To co się teraz dzieje z grami to już nie jest pójście casualom na rękę, ale wręcz wchodzenie im w d...ę. Na szczęście znajdą się czasem takie perły jak "Dark Souls" (POLECAM!) i człowiek może odżyć ;)

Mati9319

Recenzja wersji HD - http://www.youtube.com/watch?v=bMyBWykxKBk

Generalnie żenada...

użytkownik usunięty
Mati9319

niestety ale wiemy o co chodzi . $$$$$.
to juz nie te czasy kiedy, zeby przejsc jeden moment w grze, trzeba bylo probowac kilkadziesiat razy.

ocenił(a) grę na 10

W świetle tego wszystkiego polecam grę "Volgarr the Viking" :D Trudna jak jasna cholera, ale jakiś czas temu udało mi się ukończyć ją na 100% (czyt.: wszystkie osiągnięcia zdobyte).

ocenił(a) grę na 10
Mati9319

Niestety remaster HD z 2013 to badziewie w porównaniu do wersji Amigowej z 1993.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones