PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608007}
7,5 2 017
ocen
7,5 10 1 2017
Super Meat Boy
powrót do forum gry Super Meat Boy

podobne?

ocenił(a) grę na 10

poprosze o podanie tytulow podobnych platformowek na PC

bartek5656

myślę, że World of Goo albo Machinarium można by porównać do Meatboy'a :)

bartek5656

Myślę, że te dwie gry nie można porównać do SMB, aczkolwiek ktoś kto lubi machinarium i World of Goo prawdopodobnie polubi grę Braid.

ocenił(a) grę na 10
bartek5656

VVVVVV, Mighty Jill Off , RunMan,

ocenił(a) grę na 7
bartek5656

Najlepsze są w tym przypadku gry darmowe (freeware) takie jak: Privates lub N (taki tytuł) albo Trine jeśli chodzi o gry pudełkowe.

ocenił(a) grę na 10
bartek5656

Coż... myśle że meat Boy jest jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli chodzi o artystyczne gry indy to zgadzam się Machinarium oraz Bastion z tych co grałem. Są zupełnie z innych gatónków (przygodówka i action RPG) ale są również wspaniale zaprojektowane i mają unikalny klimat.

ocenił(a) grę na 7
bartek5656

zdecydowanie vvvvvv :)

bartek5656

A ja bym polecił Beat.Trip Runner :) też platformówka, i też trudna, acz trochę inna: nawiązuje do tytułów w których postać automatycznie biegła w prawo, a my musieliśmy tylko skakać.

ocenił(a) grę na 8
bartek5656

Ja polecam I wanna be the guy. Gra jest darmowa, jest mega trudna (gdyby nie to, że obejrzałem na YT, powiedziałbym, że jest nie do przejścia), grafa jest gorsza, ale bardzo sympatyczna (bardzo dużo nawiązań do innych gier), a grywalność i muzyka są prawie tak dobre jak w SMB.

ocenił(a) grę na 9
bartek5656

Rayman Origins

bartek5656

Najbardziej tę grę przypomina N the Ninja... Też trzeba się odbijać od ścian. Tak samo grafika jest oszczędna

bartek5656

RunRabbitRun które jest darmowe :)

ocenił(a) grę na 9
bartek5656

VVVVVV, BIT.TRIP RUNNER, Super Hexagon, Braid, FEZ, LIMBO, Super Crate Box, Thomas Was Alone.

ocenił(a) grę na 9
bartek5656

VVVVVV, A Walk in the Dark :-)

ocenił(a) grę na 10
bartek5656

Troszkę się spóźniłem na przyjęcie, ale Celeste powinno być dokładnie tym, czego szukasz :V

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones