PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615645}
7,7 3 200
ocen
7,7 10 1 3200
Spec Ops: The Line
powrót do forum gry Spec Ops: The Line

Arcydzieło

ocenił(a) grę na 9

Jedna z nielicznych gierek która spowodowała że poczułem coś więcej niż tylko prosty "fun" z rozgrywki. Gra, która pluje na takie serie jak Call of Duty i Battlefield i pokazuje graczowi, że wojna to nie żadna zabawa i strzelanie do złych "mułzumanów, ruskich czy chinczyków" tylko prawdziwa tragedia, dla każdego w niej uczestniczącego bardzo osobista. Gameplay jest średni, ale jest to specjalne nacechowanie typowymi dla przedstawicieli swojego gatunku wadami, by pokazać nam jak takie gry potrafią być absurdalne. Produkcja przez cały czas jest sama siebie świadoma, jak i gracza który staje sie częścią całego dramatu. Po zagraniu w nią już nigdy nie sięgne po inne "wojskowo-realistyczne" shootery. Gra roku 2012.

ocenił(a) grę na 6
Lolman23

Może "fabuła roku 2012". Świetna dojrzała historia, zaprojektowany świat ale mechanika skrajnie tragiczna. Przez miesiąc nie przekląłem tyle razy co zmagając się nią, dziełem ciężkiego ułoma. To nie tępy jak but wróg jest tutaj zagrożeniem tylko nieprzemyślany system osłon (ile trzeba włożyć wysiłku, ile trzeba się nastukać aby uciec przed głupim granatem bo to Walkerowi nie chce się biec, a to przykleja się do każdej napotkanej osłony), strzały "na zero" przy czym system obrażeń jest dość nieprzemyślany (śmiertelne strzały w nogi. :D... system dowodzenia kompanami woła o pomstę bożą. Co to niby ma być? Już "Mass Effect" miał lepszy, do idealnego "BiA" daleko. Tutaj po prostu nie istnieje, towarzysze sami dla siebie stanowią śmiertelne zagrożenie. Nawet osłon nie można praktycznie niszczyć (skrzynka po owocach przetrzymuje ostrzał z działka Vulcan). Nic innego oprócz walenia głową o klawiaturę nie pozostaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones