PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611062}
7,6 2 023
oceny
7,6 10 1 2023
SimCity 4
powrót do forum gry SimCity 4

Spędziłam kilka wieczorów z tą grą i uważam, że jest całkiem niezła.

Dużym plusem w grze, moim zdaniem, jest możliwość wstawienia różnych dodatków tworzonych przez fanów. Dzięki narzędziom dostępnym na różnych stronach można również samemu pobawić się nieco w urbanistę, architekta czy projektanta terenów zielonych.

Całkiem niezła jest też strona ekonomiczna gry. Trzeba na prawdę uważać, by miasto nie zbankrutowało.

Przyznaję, że czasem pozwalam sobie na użycie kodów, jak nie chce mi się bawić w ekonomię a bardziej w budowanie.

Zabawne jest również podejście twórców do tematu, opisy problemów i różnych zdarzeń.

Brakuje mi w tej grze możliwości sterowania transportem, ustalania rozkładów jazdy itp. Poza tym jest niezła. Jedyny minus, to to,że płyta po latach używania trochę mi się zacina. Mogliby znów wydać ten sam tytuł, ja bym chętnie kupiła jeszcze raz to samo.

Kliwia_775

Zgadzam się ze wszystkim, po tylu latach nie wyobrażam sobie przestać w nią grać. Po prostu kocham SimCity 4, a nowe to jedna, 'wielka' porażka. Gdyby zrobili reedycję tej wersji kupiłbym za każde pieniądze...!;o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones