PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631477}
6,8 258
ocen
6,8 10 1 258
Silkroad Online
powrót do forum gry Silkroad Online

Tak popularna gra w latach 2005-2010 i nikt się nie wypowiedział? Polacy na niektórych serwerach dosłownie rządzili. Młodzież pewnie nie wie co to za tytuł, więc stąd zero tematów.

Pozdrawiam dawnych fanów, w szczególności serwer Xian!

ocenił(a) grę na 10
perun_6

Stare czasy.

andrzejjakubowski130

Z ciekawości wbiłem na dawne fora, na których się siedziało. Gra mocno podupadła, czasem ktoś tam jeszcze coś napisze, lecz lata świetności chyba ma za sobą. Jeszcze 5 lat temu były plany na Silkroad Online 2, lecz mieli robić to Chińczycy a nie Joymax. Natomiast na oficjalnej stronie ciągle coś się dzieje, jakieś naprawy bugów. Ciekaw jestem czy zlikwidowali boty, bo z 10 lat temu zainstalowałem klienta i się zalogowałem, to było więcej botów niż ludzi w grze.

użytkownik usunięty
perun_6

Gra działa i ma się coraz gorzej - mam na myśli łącznie serverów a nawet klientów Silkroad Online i Silkroad R w jeden. Nie ma już inspekcji co tydzień, eventy np. świąteczny na ubiegły rok 2018 był opóźniony i to jeszcze za prośbą do supportu mhm. Czasem występują jakieś bugi i inne dziwne rzeczy o których trzeba informować support, po czym trzaskają inspekcją nie we wtorek jak to zawsze miało miejsce a np. w piątek. Co do botów odpowiedź brzmi - oczywiście nie. Nawet są pewne podejrzenia, że sami nieoficjalnie wyprodukowali tego bota i na nim dodatkowo zarabiają - ale to tylko teoria spiskowa. Mimo tego wszystkiego interes jakoś się kręci, ludzie ładują dolary żeby kupować Premium Silki a konta i przedmioty w grze mają chore ceny - te prawdziwe ceny.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones