PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611614}
7,9 274
oceny
7,9 10 1 274
Silent Hunter III
powrót do forum gry Silent Hunter III
ocenił(a) grę na 9
furror81

SH IV jest równie dobry.

ocenił(a) grę na 8
furror81

Nie ma konkurencji bo de facto,poza ubisoftem nikt nie robi symulatorów okrętów podwodnych.To już prawie martwy gatunek :(
Bynajmniej najlepsza część całej serii :)

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Właśnie gram na modzie GWX coś wspaniałego, ledwo się wymknąłem brytyjskiemu niszczycielowi.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Mój U-111 wyruszył wczoraj na patrol niedaleko Nowej Zelandii ;)
Na pokładzie ma 21 rybek i dobrze wyszkoloną załogę .

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Gdzie kur*a niedaleko Nowej Zelandii przecież tam ubooty nie operowały ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

O ku...a ,ale zonk,poj...ało mi się z Islandią XD

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

No to teraz rozumiem a jakim pływasz VII / IX czy XXI ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

IXB ,trochę dalekie patrole są ale zapasik torped to rekompensuje :) Zbieram teraz na typ IX D2 .

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Z tymi pkt. reputacji jest jakaś lipa 7500 pkt na IXB a ile trzeba mieć na IXD2 ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Coś koło 9000 rangi,ale da się zdobyć ;),zwiększasz poziom trudności i heja (jeszcze nie jestem taki odważny żeby pływać z manualnym celowaniem i brakiem kontaktu na mapie XD ).
Ogólnie 68% i idzie wyżyć .

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Ciekawe ile będzie kosztował XXI ?

A grasz na modzie GWX ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Typ XXI kosztuje bodajże 120000 albo 150000 pkt rangi.

Chętnie bym zagrał ale gra mi się nie włącza jak dogram tego moda ;/

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Raczej 12000 lub 15000 bo 120000 lub 150000 nigdy nie uzbierasz.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Racja,racja ,typ XXI raczej średnio mi się podoba ze względu na brak rufowych wyrzutni ,które niekiedy decydują o "życiu lub śmierci" naszego u-boota: )

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Ale czemu ci się gra nie włącza po dograniu GWX-a ?

Najpierw zainstaluj grę, potem ją podbij patchem 1,4 i zainstaluj GWX-a do katalogu tam gdzie jest zainstalowany SH3 i następnie programikiem dołączonym do moda spolszcz grę.

Mówię ci coś wspaniałego setki nowych jednostek, Wilhelmshaven rozbudowane ze śluzami, ruch jednostek handlowych i wojennych i setki usprawnień.

Co do XXI-ki jak dla mnie najlepszy uboocik pod wodą pomyka szybciej niż na powierzchni, sześć wyrzutni dziobowych, bezszelestne pływanie na małych prędkościach.

Gdyby wszedł w dużych ilościach w 1943 roku to alianci przegrali by wojnę.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Tu masz stronkę z linkami do ściągnięcia tego moda i podpowiedziami jak go zainstalować ...

http://ja.gram.pl/Olamagato

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Dobra,zainstalowałem i jestem trochę zawiedziony ;/
Do + zaliczę
-muzykę Craiga Amstronga w menu głównym
-sporą liczbę jednostek
-odgłosy sonarów wrogich okrętów (zarąbiste są)
-wiadomości
Teraz -
-brak (prawie) odgłosu diesla u-boota
-brak wskaźnika kierunku w jakim płynie okręt
-spolszczenie.........
-odgłosy dział i działek :(
-wytrzymałość u-boota (płynąłem przez kanał la manche i zaatakowały mnie 2 kutry torpedowe (elco i 1 jeden z dodatku),ostrzelały mnie z km ów i prawie zatopiły x(.
-trochę przydługie ładowanie się patrolu.
-u-boot jest za bardzo "ulizany" w ogóle rdzy nie widać.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Odgłosy diesla u-boota zmieniają się w zależności od tego jakie usprawnienia masz zainstalowane;

brak wskaźnika kierunku w jakim płynie okręt ... w programiku JSMGE masz mod ... przywróć znacznik 3D U-boota;

spolszczenie nie kapuję ... brak jego czy jest złe ?

odgłosy dział i działek :( ... jak dla mnie sa rewelacyjne w szczególności działo 88 mm brzmi tak jak brzmiało w realu;

wytrzymałość u-boota (płynąłem przez kanał la manche i zaatakowały mnie 2 kutry torpedowe (elco i 1 jeden z dodatku),ostrzelały mnie z km ów i prawie zatopiły x(. ... i tu kłaniają się realia ten mod przywraca je ! te kutry miały dziłaka 20mm przecież ubooty nie miały takiego opancerzenia jak czołgi, zwykła blacha którą 20mm pocisk p.pancerny przebija;

-trochę przydługie ładowanie się patrolu ... dlatego tak długo bo ten mod zwiększa ilość miast, okrętów, s. handlowych oraz ruch w portach i koło nich;

u-boot jest za bardzo "ulizany" w ogóle rdzy nie widać ... i na to sa mody tu masz link ...
http://www.silenthuntermods.com/forum/index.php?PHPSESSID=fe4ed245a34971da31c7b0 8d890f2389&topic=273.0

... sub skins nasz uboocik ma kamuflaż ... nasza załoga ma inne ubiory ....

ściągasz je i instalujesz JSGME i po kłopocie.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

spolszczenie nie kapuję ... brak jego czy jest złe ?

Jak "doinstalowałem" to mi wyrzucało do wina .

"jak dla mnie sa rewelacyjne w szczególności działo 88 mm brzmi tak jak brzmiało w realu"

Czy ja wiem czy tak to działo brzmiało ?

"Odgłosy diesla u-boota zmieniają się w zależności od tego jakie usprawnienia masz zainstalowane"

Mam tylko włączony mod na otwarty właz .

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Akurat mod otwarty właz jest mało interesujący ... zrób wszystko tak jak jest na tej stronie napisane DOKŁADNIE tak samo !!!

Ja gram i nic mi nie wywala spolszczenie jest perfekcyjne !!! lepsze niż w oryginale.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Mod GWX trzeba zainstalować bezposrednio do katalogu z grą SH3, następnie podbić go patchem 1.4, następnie ściągnąć spolszczenie 2.1 i wypakować je do katalogu mods !!!

Następnie programem JSGME zainstalować go !!!

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

A znasz jakiś mod żeby słyszeć te u-bootowskie diesle ? Bo już mi się nie chce po raz kolejny przeinstalowywać sh3 jak coś pójdzie nie tak .

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Nie nie znam ale przecież słychać dieselka gdy odwrócisz kamerę w stronę rufy to słychać silnik.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Właśnie nie,prawie go nie słychać,ta cisza podczas długiego rejsu jest naprawdę frustrująca x(

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

A ja tam gram na słuchawkach Aurvana Live i wszystko słyszę a nawet muszę lekko przyciszać głos silnika bo po długogodzinnej grze często gesto bańka mnie napierdziela.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Ku..a, przestaje mi się ten mod podobać,mój U-111 przypuścił atak na duży konwój który skończył się 1 zatopionym niszczycielem i ciężko uszkodzonym u-bootem :(.
Nawet się do tego konwoju nie zbliżyłem ;/

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Kur*a realizm się kłania na jakiej prędkości pod wodą zbliżałeś się do konwoju ?

Niszczyciel nie wykryje ciebie pod wodą gdy płyniesz na najmniejszej prędkości, natomiast gdy ją zwiększysz natychmiast po szumie śrub wykryje ciebie.

Realizm realizm i jeszcze raz realizm kolego.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Piepszysz pan,najdalej jak mogłem dopłynąłem na powierzchni,moje urządzenie do wykrywania fal radarowych(metrox?) wykryło 5 sygnałów które się do mnie zbliżały.Czekałem na kontakt wzrokowy (to był błąd),a najprawdopodobniej niszczyciele(evarts)wykryły mnie i po dopłynięciu w pobliże mojego u-boota włączyły sonar aktywny ,a przed tym dziadem nie jest łatwo się schować czy uciec.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Można ucieć tylko trzeba zainstalować mod "Historyczne detektory eskorty" z GWXPL5.

Ten mod powoduje że hydrofony i sonary nie skanują w tylnych strefach okrętów i na głęboko zanurzonym okręcie mogą zgubić kontakt.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

A czy to ma jakąś różnice co pierw zainstaluje ?
Ja zacząłem od zainstalowania łatki 1.4,później gwx i na końcu spolszczenie (to największe,ponad 200mb).
Na końcu ładowania patrolu gra wywalała do wina z błędem ;(

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

A ile masz pamięci ram ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

2Gb ;)

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Zaraz chwilunia bez spolszczenia ci się ładuje a po zainstalowaniu spolszczenia ci wywala ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Yep :)

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

To coś źle zrobiłeś proponuję skopiować savy i zainstalować na nowo grę według rad z tamtej strony którą ci podałem.

ps.
Oczywiście masz oryginał SH3 ?

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

To już drugi oryginał,w dodatku płyta musi być w napędzie -,-

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

To zrób tak jak ci napisałem.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Wystarczy mi tego modowania,dobrze jest jak jest .
Znowu mnie zatopili -,-

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Być może gryzą ci się pliki kampanii te z oryginału z tymi z moda i dlatego wywala ci na spolszczeniu.
Jedyną radą dla ciebie jest to że musisz zacząć od nowa kampanię.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Myślisz że nie próbowałem..........

Dobrze jest jak jest :),nie wiedziałem że z niemieckimi głosami gra na modzie daje tyle frajdy.

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

Powiedz mi tylko jeszcze,na mapie Atlantyku jest zaznaczone kilka u-bootów (oprócz mojego) , u-459,u-460,u-461 itd.
Wróżę że są to tzw "mleczne krowy" do zaopatrywania u-bootów bojowych.
Jak z nich korzystać ?

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Nie robiłem tego ale z tego jak jest napisane na tamtej stronie podpływasz do niej i cumujesz tak samo jak kończysz misję.

ps.
Niekoniecznie muszą być to mleczaki mogą to być również inne ubooty sterowane przez kompa.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Ziomal jeszcze jedna sprawa jak chcesz to polecam ci tego moda ...

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=170191

Pozwala on na granie w SH3 w rozdzielczościach WideScreen. Ten mod jest genialny !!!

Dzięki niemu można na nowo zakochać się w SH3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones