PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609477}

Serious Sam: Pierwsze starcie

Serious Sam: The First Encounter
7,4 3 316
ocen
7,4 10 1 3316
Serious Sam: Pierwsze starcie
powrót do forum gry Serious Sam: Pierwsze starcie

grałem na początku w drugie. Piękny chaos, wspaniali przeciwnicy, bardzo ładny Sam. Po przebrnięciu przez ostatnią mapę myślałem, że nie da się stworzyć lepszej ostatniej mapy i map ogółem

a jednak się dało, bo potem zagrałem w pierwsze starcie całość i drugie starcie poszczególne savy. I różnicę kurczę naprawdę czuć

W drugim starciu mamy chaos i bezład. To ma urok. Ale w pierwszym starciu mamy chaos i porządek i to jest jeszcze lepsze. Ostatnia mapa w SE to po prostu masy walące się nam na morde. A ostatnia mapa w FE? OO panie... ta piękna walka na arenie a potem ucieczka przed wielkim bydlakiem. Ten piękny statek kosmiczny i ta wspaniała walka z ughzanem III. Kurde... i generalnie powtarza to się na wszystkich mapach.

no a muza? lepsza w FE, przynajmniej imo. Dunes, Suburbans, Hatshepsut czy Metropolis mimo wszystko pokonują te bardzo ładne utwory w SE.

w SE doszły nowe bronie ale one troche przeszkadzają. Raptor jest za mocny - dorosły arachnoid na dwa strzały z odległości kilometra? Panie, weź się... albo piła i miotacz ognia - z tymi broniami marsh hopery (te żaby :D) nie są już wcale groźne. A w FE to musiałeś stłuc każdą po kolei. O tak! Kiedy wyskoczyło ich 200 na oazie to było wiadomo, że będzie impreza!

MegaSzczota

ja osobiście też wole pierwszą od drugiej. Może dlatego, że drugiej nie zdołałem przejść xd. jedynka przyciąga wspomnienia. Pamiętam jak się jarałem jak odkryłem Księżycowe góry i Święte ogrody... niestety usunęła mi się gra i nie wiem z kąd pobrać (prócz chomików, gdyż za mało transferu :( )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones