PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612953}

Serious Sam: Drugie starcie

Serious Sam: The Second Encounter
7,5 2 027
ocen
7,5 10 1 2027
Serious Sam: Drugie starcie
powrót do forum gry Serious Sam: Drugie starcie

"taka jakaś nawalanka" - zdawało mi się. Ale kiedy idąc polaną w pierwszej mapie, wylazło
na mnie 5 bezgłowych, rozebranych od góry facetów, którzy nie mają głowy i noszą w rękach
bomby i drą ryja, już wiedziałem że to będzie jedna z moich ulubionych gier.

ps. odkryłeś tajnego krzaka mściciela!!

ocenił(a) grę na 10
MegaSzczota

ta gra to moje dzieciństwo jak również wielu innych :)))))))))))))) grafiki każdy może się czepiać, za 10 lat haterzy będą narzekać na słabą grafikę w dzisiejszych superprodukcjach gier, mimo to w seriousie jest ona ponadczasowa. Do tego humor sprawia że gra się (przynajmniej dla mnie) lepiej niż w inne FPS-y choćby CoD. Fabułę zostawmy w spokoju :) w końcu to FPS. Na koniec muzyka która jest fenomenalna i mogę jej słuchać choćby bez samego grania, polecam każdemu z odrobiną wyobraźni i poczuciem humoru :)

ocenił(a) grę na 9
amasus

Nie wiem jak można narzekać na słabszą grafikę w produkcjach sprzed xxx lat, to tak jakby narzekać na brak koloru lub dialogu w filmach sprzed ponad 100 :P grafika świetna, Nie ironizuje. Uwielbiam gry z tamtych czasów, nie jestem fanatyczką nowości. Właśnie wczoraj powróciłam do Seriousa Sama i po 10 minutach się przyzwyczaiłam całkowicie. Gra jest fenomenalna. Do tego dawka humoru.

użytkownik usunięty
MegaSzczota

dla mnie gra wieczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones