PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000568}
5,2 285
ocen
5,2 10 1 285
Saints Row
powrót do forum gry Saints Row

To nowe Saints Row? To jakaś kupa a nie Sainsts Row.

Saints Row kochane było za kompletny odjazd niczym w soundtracku do czwórki.

https://www.youtube.com/watch?v=5cJYDvFC__8

To było prawdziwe Saints Row.

grzegorz_cholewa

No i jest! Grupa amerykańskich studenciaków z kampusów, robią gang by zarobić na studia! Tak, to jest cała fabuła tej gry!
Kolejny poklask dla woke twórców z USA.

grzegorz_cholewa

Hej! Tak tylko zaznaczam, że nie ma co gadac z tym skopconym trollem powyzej na temat Saints Row. Nie tak dawno zaczepil mnie pod wiadomoscią o tej grze i zacząl opowiadac coś zebym zacząl czytac sobie o SR w lewicowych profesjonalnych mediach, gdy mu zaprzeczalem zacząl reklamowac, ze trzepanie uspokaja i dopytywał ile czasu juz bez ruchanka :O Ten dziwak jest jednoczesnie tragiczny i komiczny :D

AuchanBin

Gra jest bardzo fajna na chill wieczorki. Dobrze, że zrobili coś innego a nie odgrzewali kotleta. 8/10. Jak ktoś chce zwykłego saints row to ma 4 częsci i gat out off hell

Robert_Madry

Cze, ciekawe podejscie. Ja moge powiedziec tyle, ze większosc graczy silą rzeczy będzie jednak ta częsc przyrównywac do częsci poprzednich, no i tutaj są schody, bo pewnie rowniez ty przyznasz, ze fabula jest po prostu cieniutka, a to z automatu będzie odrzucac fanow czesci 4 gdzie bylo tam z historyjką wszystko lepiej pomyslane. Ja sam na razie dopatruje sie wiekszosci negatywnych punktow z tego co dotąd czytalem i oglądalem, ale opinie takie jak Twoja nieco zabarwiają obraz.

AuchanBin

Oho, i się zaczęło, śledzenie mnie.
To tylko pokazuje, że miałem racje a ty teraz się chwytasz brzytwy byleby się uratować.

Bilet95

HAHA :D Wez sie nie pogrązaj nieudaczniku i juz nie płaszcz sie przede mną. Musialem cie raz opieprzyć, bo sam sie prosiles, ale razem z tym twoim ' sledzeniem' to zrobiles sie bardziej żenujacy niz byleś do tej pory :) Że ci nie wstyd tak sie osmieszac na forum... Chociaz w sumie z tego co widzialem do tej pory to ty nie masz zadnych granic w żenadzie :)

AuchanBin

Pogrążyłeś się ty, plącząc teraz innym, jaki to jestem zły.
Ale no cóż, atakowałeś, plułeś, obrażałeś, to teraz masz, gnij w swoim jadzie trollu.
Biedny pan nieudacznik, który nie może się pogodzić z tym, że ktoś potraktował cię, tak jak ty jego. XD

Bilet95

Przeciez ty pisac i czytac nawet nie umiesz niedorozwinięty bocie :D Zaatakowałes w końcu nie tego co trzeba, to płaczem i klamstwem chcialeś sie wywinąc :) Ja tylko ostrzegam z dobroci serca innych ludzi, zeby nie tracili ani sekundy czasu na odpowiadanie takiemu zapchlonemu trollowi jak ty :) Sam sie jeszcze wystawiasz na posmiewisko, ale to dla ciebie nic nowego przecież a wszyscy sie przynajmniej z ciebie posmieją tępy frajerze :D

AuchanBin

XD Powiedział, ten co obraża a potem jak się mu odpisze to samo co on pisał, to się obraza i zaczyna siać kłamstwa w sieci bo już nic więcej mu nie zostało. To jest właśnie definicja trolla internetowego, do którego jak widać, się przyznałeś.
Oczywiście fakt, że ty od samego początku piszesz na mnie "zluzuj gacie", "spuścić w kiblu", "glut" itd. to wg ciebie jest okej, ale jak tobie się napisało, to już jest źle i nie dobrze.
Takie są fakty.
Pogrążaj się dalej.

Bilet95

Dobra, widzę twoją czarną rozpacz i podświadomie chcesz przeprosic, więc wyjdę naprzeciwko raz jeszcze. Dobrze wiesz jak bylo i dobrze wiesz, ze popelniles bląd zarzucając mi przynależnosci partyjne i milostki poglądowe, bo nic co o SR napisalem wtedy nie bylo zgodne z twoimi zarzutami. Gdy dopytywalem sie skad wziely ci sie takie domysly, nie odpowiadales tylko zaczynales rozkręcac spirale przemocy slownej w której ucierpiales i zrobilo ci sie przykro. Wiesz dobrze, jak bylo, ta rozmowa jest z resztą zapisana. Skoncz z wkurzaniem mnie, a ja skonczę z moim dogryzaniem tobie, rozumiemy sie?

AuchanBin

I dalej, cd. lania jadu i nienawiści.
Tak płacze, jak to ja zły i niedobry, a prawda jest taka, że jedyna osoba, która jest "skopconym trollem" to ty. I twoje wylewy nienawiści to potwierdzają.

Bilet95

Chcialem dac ci szansę. Jak zacietrzewiony troll bez zastanowienia ugryzłes wyciagnietą panską ręke.

AuchanBin

Nie ośmieszaj się, od samego początku jedyne co potrafiłeś mi napisać to "zluzuj majty", "glut", "frajer"... a teraz jak przystało na kłamcę, którego mu się pali grunt pod nogami, próbuje w innych miejscach po mnie cisnąć, bo wszelkie twoje ataki na mnie zostały odbite, a napisanie tobie tego co ty mi, wywołało u ciebie incydent kałowy.

Bilet95

https://www.filmweb.pl/news/Graliśmy+w+nowe+"Saints+Row"-147163 --tam w komentarzach prawda jest przeciwko tobie maly skopany zaklamany smierdzący kałowy trollu, kiedy bezmyslnie mnie zaczepiles :) Łatwo można sprawdzić. Nie zmienisz prawdy swoimi niedorozwiniętymi kłamstwami :) Choćbyś płakał i kwiczal ile masz sil w swojej zapienionej paszczy trola :) mogłem zrobić tak od razu zamiast rozmawiać z tobą przy ludziach. Wstyd jak juch. Powinienem ci wysmiac i splunac przez ramie jak kazdy na tym forum :)

AuchanBin

I jak tam widać, od początku po mnie jechałeś a potem pretensje, że ci odpowiedziałem.
Ale taki odklejeniec jak ty, myśli, że kiedy ty atakujesz to jest okej. A gdy odpowiada się ci tak jak ty mi to zgrywasz ofiarę.

Bilet95

XD Ja pier... I nad tym myslaleś caly dzien? :D Oj oj, skoro ty naprawde wierzysz w to co napisales powyzej wbrew faktom, to strasznie straciles kontakt z rzeczywistoscią i skontaktuj sie z jakims specjalistą, serio gosciu. Dobra idz juz do kąta i nie zaczepiaj mnie przy ludziach bo wstyd.

AuchanBin

Nie, myślałem nad tym minutę podczas pisania. Nie tak jak ty, że próbujesz coraz to większe gwałty na logice popełnić, byleby z siebie zrobić ofiarę, mimo, że od samego początku to ty atakujesz i jeszcze się tym chwalisz.

Bilet95

Przestan już mi się wypłakiwać w nogawke. Jestes wolny, idz już sobie, bo wstyd przy ludziach.

AuchanBin

Powiedział ten, co musiał się wypłakać jaki to jest poszkodowany. Chciałeś być cwaniaczkiem z ciętym językiem a wyszedł ci frustrat muszący teraz budować wizerunek ofiary, ale na twoje nieszczęście, nie masz nic na poparcie swoich tez. Trzeba było pisać normalnie a nie jak dres spod bolka.

Bilet95

ty masz faktycznie syndrom sztokholmski i spodobalo ci sie jak po tobie jade. Na twoje szczescie przestalo mnie to juz bawic, a zobaczylem w twoim zalosnym wyciu jedynie smutek zbitego stworzenia i rozpaczliwe proby uratowania swojej twarzy załosnymi kłamstwami, chociaz fakty lezą tuz obok. Jestes wolny, idz sobie i nie szarp mi nogawki przy ludziach bo wstyd.

AuchanBin

Tak jak pisałem, tobie zależało od samego początku, tylko na obrażaniu i szydzeniu. Pobiegłeś się popłakać, że ktoś śmiał odpowiadać tobie tak samo jak ty. A twoje próby zrobienia z siebie poszkodowanej ofiary się nie udały.

Bilet95

Wiem, że nalezalo mi sie od samego poczatku, zeby cie opieprzyc bez skrupułow :) Tez widze, ze nie dociera do ciebie rzeczywistosc i musisz odwiedzic jakis lekarzy. Widze, ze syndrom sztokholmski dalej dziala w twojej czaszce, ja ci sprzedaje kopy i odpedzam a ty dalej podbiegasz do mojej nogawki i ją szarpiesz wstretny kłamczuszku :D

AuchanBin

Umiesz tylko powtarzać to samo w nadziei, że mnie puszczą nerwy i ci bardziej pojade byś mógł zgrywać ofiarę XD
Jakie to słabe.
Ale już pokazujesz tu swoją prawdziwą twarz, wielki hejter który tylko pluje a potem zgrywa poszkodowanego.

Bilet95

Puśc moją nogawkę! Odczep się! Idz sobie!

AuchanBin

Ale to ty ciągle dzwonisz XD

Bilet95

'Dzwonisz '.. ja elodreip XD Fajno, ze przyznajesz sie znowu kazdemu do swojego niedorozwinietego odklejenia od rzeczywistosci, ale pusc juz moją nogawkę! Nic ode mnie nie dostaniesz, nawet kopa! Idz sobie!

AuchanBin

Ciąg dalszy lania jadu, za chwilę znów będziesz płakać, że jesteś poszkodowany.
Ale tacy jak ty już tak mają. Atakują, a potem zgrywają ofiary.

Bilet95

Juz mi sie nie chce z ciebie smiac i do niczego juz cie nie potrzebuje. Zacznij leczyc swój syndrom sztokholmski. Idz sobie! Pusc moją nogawkę! Jestes wolny.

AuchanBin

Powtarzasz się. Widać jak ci przeszkadzają fakty. Trzask twojej pękającej dumy jest tak wielki, że aż u siebie słyszę.

Bilet95

No tak, powtarzam zebys sie odczepil, bo do niczego cie juz nie potrzebuje. Trzeba byc debilem nad debilami zeby w kolko zagadywac osobe, ktora cie opieprza i wysmiewa a potem odgania. Takie są fakty. Pozwalam ci odejsc, wiec idz juz sobie, jestes wolny.

AuchanBin

XD A podobno tak mi pojechałeś, że robisz to dla przyjemnosci XD
Nie, po prostu doskonale zdajesz sobie sprawę, że twoje kłamstwa i manipulacje nic nie dały a więc jak przystało na internetowego cwaniaczka, chcesz mieć ostatnie słowo. Bo jak mówi klasyk "ostatni kto piszę, wygrywa". Ale jesteś przewidywalny. Jesteś na takim skraju emocjonalnym, że nic ci nie pozostało. Tak zwichrowany, że umiesz już tylko piać "odejdź", aż słyszę jak ci łzy spadają na klawiaturę, a wykrzywiona twarz od porażki robi się tylko czerwona. Nic ci się nie udało, chciałeś być cwaniakiem a wyszedł niedowartościowany frajer.

Bilet95

Ja cie odganiam a ty cos tam belkoczesz trzymając sie mojej nogawki :) Syndrom sie poglębia :) Twoj problem, a zabawa dla innych :)

AuchanBin

XD Tak, odganiasz, bo jesteś tak zniszczony, że twoje manipulacje i kłamstwa nic nie dają, że ci się odbija sprzężeniem wzrotnym.
Każdy, kto przeczyta tą dyskusję będzie się śmiał ale z ciebie cwaniaczku.

Bilet95

No niestety oddalasz sie od rzeczywistosci coraz bardziej z dnia na dzien :) Jeszcze ten syndrom sztokholmski do twoich przypadlosci doszedl :) Oby znalazl sie lekarz, ktory za male pieniądze chociaz troche ulzy ci w cierpieniu :) Pozwalam ci odejsc, idz poszukaj pomocy, bo kazdy dzień opoznienia to coraz mniejsze szanse dla ciebie schizolku :)

AuchanBin

Powtarzasz się jak zdarta płyta. Mnie za napisanie dwa razy czegoś krytykowałeś, ale jak widać ty będziesz wieczbie pisać to samo bo wydaje ci się, że mi w ten sposób pocisłeś.
Twoje krzyki "odejdź odemnie bo skończyły mi się pomysły" są żałosne XD

Bilet95

Idz sobie :) Opieprzylem cie i wysmialem kilka razy i niepotrzebny juz mi jestes do niczego wiec cie bez przerwy odganiam mimo, ze sie kleisz mi do sznurówek :)

AuchanBin

XD Mam gdzieś czy jestem tobie potrzebny. Jak widać, to ja jestem potrzebny tobie w twoich coraz żałośniejszych próbach zrobienia z siebie "zwycięzcy".
Cały czas tylko skomlesz, odejdź ode mnie, bo wiesz, że przegrałeś na każdej linii. I tak jak pisałem, chcesz mieć ostatni komentarz, aby się zesrać z poczuciem, że niby wygrałeś. Od to, poczynania internetowego przegrywa. Zacząłeś, to teraz cierp.

Bilet95

Wiem, ze masz syndrom sztokholmski i plaszczysz sie przede mną niezaleznie od tego czy jestes mi potrzebny nieudaczniku bez godności :D Własnie o to chodzi, ze cie zmasakrowalem juz tyle razy, ze sie od tego uzalezniłes i nie wazne juz jak bardzo ludzie sie z ciebie smieją musisz znów sie plaszczyc przy mojej nogawce. Trzeba byc na prawdę cieżkim debilem zeby tego nie pojmowac, ale w sumie nie wiem czemu mnie to zaskoczylo :D Poniewaz mam jednak dobre serce to za kazdym razem przypominam ci ze mozesz sobie juz isc bo kopanie rozplaszczonego nieudacznika (nawet tak smiesznego jak ty) staje sie nudne za setnym razem :)

AuchanBin

Widać, skoro powtarzasz jedno i to samo. Typowe dla internetowego trolla. Ale tak to jest jak dobija się dna, w nadziei powtarzasz jedno i to samo, że się coś zmieni ale nic się nie zmienia.
Jesteś jednym wielkim przegranym, na zmiane zgrywałeś cwaniaka z poszkodowanym dziaciaczkiem. Taka prawda i doskonale o tym wiesz. Cały czas tylko skomlesz, odejdź ode mnie, bo wiesz, że przegrałeś na każdej linii. I tak jak pisałem, chcesz mieć ostatni komentarz, aby się zesrać z poczuciem, że niby wygrałeś. Od to, poczynania internetowego przegrywa. Zacząłeś, to teraz cierp.

Bilet95

Ciekawe czy zacząles leczyc swoj syndrom sztokholmski, czy jak na pobitego skopanego zalosnego trolla przystalo uwazasz ze nie potrzeba ci pomocy :) Widze, ze podswiadomie przyznajesz sie jak bardzo cierpisz :) Dobrze :)

AuchanBin

Jak przystało na ciebie, będziesz kopiował to co uznałeś za mocne, wiec powtarzasz to co napisałem ja XD
Jak przystało na przegranego, który usilnie próbuje cokolwiek ugrać. Chciałeś być cwaniakiem i co nie wyszło, teraz cierp przegrywie.

Bilet95

Cierp cierp schizolku, bardzo mily to widok :)

AuchanBin

Wieczne powtarzanie ciągle tego samego świadczy u ciebie, że już skończyły ci się wszelkie pomysły oraz, że jesteś tak zagotowany zaoraniem twojej osoby. Nie jesteś już w stanie nic napisać, po za typowymi trollowymi wpisami. Jesteś ostatecznie pogrążony.

Bilet95

To zawsze milo zobaczyc jak się wijesz pod moimi nogami. Zniszczenie jakie ci sprzedalem zasiadło w twojej czaszce na wieki :)

AuchanBin

To ty tu wracasz po 5 dniach, bo nie mogłeś wytrzymać porażki. Takie są fakty. Twoje coraz rzadsze odpisywanie pokazuje, że się wycofujesz bo przegrywasz jak ruscy na Ukrainie. Ten sam proces co ruskie, na ich poziomie jesteś. Ale czego się spodziewać po typie, który nazwał siebie śmietnikiem.

Bilet95

Taka larwa jak ty zdeptana przeze mnie tyle razy nie zasluguje na wiecej uwagi. Raz na jakis czas cie kopne, zeby zobaczyc jak sie trzesiesz i jak radzisz sobie z pogromem jaki ci zgotowalem juz tyle razy :)

AuchanBin

Przyłazisz z przerwami bo nie masz jak odpowiedzieć. Wszystkie twoje manipulacje wypunktowałem i obśmiałem, wszystkie twoje ataki na mnie były marną imitacją przerabiania tego co ja napisałem, bo nie stać cię na okruchy kreatywności czy intelektu.
Zwijasz się z faktu, jak zostałeś zjechany, musiałeś się wypłakiwać innym jaka z ciebie ofiara. Ale jedyną ofiarą jaką jesteś to ofiara losu.

Bilet95

Bede Cie kopał kiedy bede chciał i jak bede chcial, Twoje klamstwa i skomlenia nic tu nie zdzialają. Poza tym widocznie to lubisz, bo jak już zostalo to udowodnione masz syndrom sztokholmski wobec osoby ktora cie zniszczyla :)

AuchanBin

Buhahaha! Będziesz mnie kopał? Jedyny kopany to ty, przychodzisz tylko co jakiś czas bo liczysz, że w końcu napiszesz mi coś, po czym mnie pokonasz, ale ci się nie udaje i jak zbity pies, wracasz do konta, coś wymyślasz jak mi odpisać i liczysz, że się poskładam XD Składam to się ze śmiechu na twoje coraz to marniejsze próby wygrania dyskusji, w której się tylko ośmieszyłeś i zesrałeś. Trzeba było nie zaczynać cwaniakować.

Bilet95

Hahaha ' do konta' XD Ty pisac nie umiesz, sklejasz dziwne zdania oderwane od rzeczywistosci jak jakis niedorozwiniety, a probowales zaczepic mnie XD Teraz placzesz, ze cie raz za razem kopię i ponizam. Sam sobie jesteś winien, trzeba bylo nie zaczynac z kims kto cie przewyzsza o 100 dlugosci intelektualnie. Teraz sobie ciebie pokopię jeszcze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones