PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616186}
7,8 7 475
ocen
7,8 10 1 7475
Saints Row: The Third
powrót do forum gry Saints Row: The Third

Wersja PC dramat

ocenił(a) grę na 7

Bardzo źle zoptymalizowana, częsty bardzo problem wielu komputerów. Poszukałem wielu wersji i fixów w internecie i nic. Od samego początku straszny lag i glicze, mimo, że ma gaming laptop. Chciałem w to zagrać, dwójka była dobra, no, ale nie da rady.

jfjsas07

Poszperaj w ustawieniach bo ja mam 4 letniego laptopa i wszystko śmiga idealnie na wysokich. Pewnie directa złego zainstalowałeś bo to ma duże znaczenie wiec popróbuj z rożnymi directami

ocenił(a) grę na 7
prof_mateusz27

Próbowałem to wszystko, wiele osób miało to samo. Klucz właśnie w tym, że Twój laptop ma 4 lata, to mój PC jest zbyt dobry na tę grę, zwłaszcza karta graficzna. Podobny problem z GTA 4, również nie działa normalnie, z tym, że GTA 4 było bardzo znane ze złej optymalizacji na PC już od początku.

jfjsas07

Mam znajomych co mają naprawde solidne komputer stworzone do gier gdzie sam pc bez monitoru myszki itd kosztuje 5k i wszystko ładnie śmiga. To była/jest dość popularna gra. Z niejedną osobą w nią grałem i dyskutowałem i nikt nigdy nie zarzucał jej złej optymalizacji w przeciwieństwie do Gta gdzie tam niektórzy faktycznie mieli problemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones