PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616186}
7,8 7 481
ocen
7,8 10 1 7481
Saints Row: The Third
powrót do forum gry Saints Row: The Third

Do mnie nie trafił. Nie śmieszy mnie okładanie kogoś gumowym dildo. Nie śmieszy mnie także ryksza ciągnięta przez półnagich pederastów.

Pograłem w to kilka misji i więcej nie dałem rady. Poza tym grafika jest jakaś taka oczojebna, mechanika strzelania średnia, misje irytujące i powtarzalne.

Beznadzieja.

STAMiNA

Mnie tam się podoba ten cały kicz, jechanie samochodem i pozostawianie za sobą zniszczenia a do tego lecąca muzyka klasyczna w radiu - uwielbiam! Zwykle wybieram poważne gry, ale w SR3 pogrywam (aktualnie przechodzę drugi raz) gdyż gra jest bardzo dobra pod względem sandboxowym; duży świat, dużo aktywności, rozwój postaci i posiadłości. Fabuła kompletnie do mnie nie przemawia, postacie też są śmieszne na siłę. Co do grafiki, jak dla mnie raz prezentuje się bardzo ładnie, a raz brzydko i mdło, oczojebność też się czasami wdaje, ale nie irytuje mnie tak bardzo jak chociażby w Wiedźminie 2.

STAMiNA

Misje są najgorsze w tej grze. A jeszcze weźmy pod uwagę to, że są one tak proste, że mając 6 lat bym wszystkie przeszedł (co 5 minut sprawdzałem, czy mi się poziom trudności nie zmieniał na niższy - "hardcorowy" tjaaaa...). Gra niby dla dorosłych, ale chyba nie. Nie wiem czy grałeś w część drugą, ale na pewno miała nieco lepszy klimat i więcej możliwości.

ocenił(a) grę na 1
BorekLR

Grałem w dwójkę z 10 minut i wyłączyłem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones