PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769536}

Rise of the Tomb Raider: Więzy krwi

Rise of the Tomb Raider: Blood Ties
7,1 740
ocen
7,1 10 1 740
Rise of the Tomb Raider: Więzy krwi
powrót do forum gry Rise of the Tomb Raider: Więzy krwi

6/10

ocenił(a) grę na 6

Dużo słabszy dodatek od Baba Yagi, raczej tylko dla fanatyków serii przygód Lary Croft. Opiera się niemal wyłącznie na przeszukiwaniu apartamentu Croftów i zbieraniu dziesiątek dokumentów (co sprawia, że być może nawet większą część czasu zajmuje tu ich czytanie niż sam gameplay), co dość szybko się nudzi. Na szczęście jest to krótki dodatek, ale to naszpikowanie dokumentami i poznawaniem całej historii przez tak krótki czas jest zdecydowanie przesadzone. Niestety zagadki, które w międzyczasie rozwikłujemy są tak banalne, że nie wnoszą tutaj za wiele. Może i sam dom jest ładnie zaprojektowany i ma swój klimat - OK, tutaj zgoda. Ale sorry, można się było dużo bardziej postarać.

Na szczęście dodatek ratuje trochę Koszmar Lary - czyli jeszcze jeden tryb zręcznościowy gdzie Lara broni się przed hordami zombie (!) w tym samym domu. Zombiaki wyglądają bardzo fajnie a i walka z nimi trzyma w napięciu. Serio, ten dodatek to bardzo dobry horror. Gdy zaczyna brakować amunicji lub gdy musisz przeładować swoją broń, a z drugiej strony naciera na siebie żywy trup, można dostać zawału :)

Moja ocena: 6/10.

ocenił(a) grę na 6
Shady_Yo

Hej, ten dodatek z zombiakami jest dostępny tylko w połączeniu z internetem, prawda?

ocenił(a) grę na 6
Zloty_Deszcz

Szczerze mówiąc, nie pamiętam. Nie wydaje mi się żeby było to dostępne tylko w połączeniu z internetem. Jeśli chce się odblokowywać osiągnięcia, to na pewno, ale dla samej gry - nie byłbym taki pewien.

ocenił(a) grę na 6
Shady_Yo

Wydawało mi się, że sprawdziłem wszystkie opcje i nie mogłem zacząć tej gry, ale może coś jednak przeoczyłem. Dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones