PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608879}
8,1 6 904
oceny
8,1 10 1 6904
Return to Castle Wolfenstein
powrót do forum gry Return to Castle Wolfenstein

Gra która długo pozostanie w mojej pamięci, chyba najlepsza gra swojego gatunku w tamtych
czasach, są misje które pamięta się do dzisiaj ;-) Niezapomniany klimat

ocenił(a) grę na 10
killerek132

Podobnie. Pod względem wspomnianego klimatu i muzyki ta gra kopie nieźle do dnia dzisiejszego. Nie wspominając, że grafika jak na 2001 rok była majstersztykiem. Do tego dochodzi różnorodność poziomów jak i przeciwników, która zrobiła wrażenie na nie jednym koreańczyku. Jak dla mnie najlepszy fps.

użytkownik usunięty
killerek132

genialny fps

ocenił(a) grę na 10

Nic dodać nic ująć :D Nie dawno wyszedł mod dodający tryb kooperacji, więc można kampanię ze znajomymi przechodzić ;p Mimo że zbugowany jeszcze, ale przednia zabawa :)

ocenił(a) grę na 10
Xanthi

to najlepsza wiadomość - już sciagam!!

ocenił(a) grę na 9
Xanthi

ale można grać bez oryginału ?

ocenił(a) grę na 10
killerek132

Oczywiście :) To jest mod, potrzebne są tylko pliki z gry. Wszystko jest w pliku Readme po pobraniu moda :)

ocenił(a) grę na 9
killerek132

Czytałem Twoją wypowiedź i postanowiłem ponownie wrzucić na tapetę przygody Blaskowicza.

Po tylu latach w/w tytuł nadal wywołuje u mnie mocne i pozytywne emocje. Muzyka nadaje tej grze wspaniały wydźwięk, misje w katakumbach czy "przechadzka" po lesie tak by nikt nas nie zauważył wciąż mrożą krew w żyłach :)

Wielki sentyment do tej gry pozostanie we mnie do końca moich dni. Tak jak do wielu innych tytułów choćby do Tomb Raider - The Last Revelation.

ocenił(a) grę na 9
bartosz18

Człowiek nie miał wtedy żadnych zmartwień, jedyne co go interesowało to przejście na następny lvl, dzieciństwo to najlepszy okres życia, każdy dzieciak chce być dorosły a potem tego żałuje ;)

ocenił(a) grę na 9
killerek132

To prawda, jedynym naszym zmartwieniem była zbyt duża ilość tłustych oczek w rosole. Może właśnie dlatego tak przychylnie wypowiadamy się na temat starszych gier?

ocenił(a) grę na 9
bartosz18

Myślę że coś w tym jest, sentyment jednak to istotna sprawa ;)

ocenił(a) grę na 9
bartosz18

Jak coś to posłałem ci zaproszenie, może podyskutujemy jeszcze na temat innych gier ;)

ocenił(a) grę na 10
bartosz18

Ma podobnie,do dzisiaj pamiętam misję kiedy Blaskovitz uciekał z więzienia,te jęki dobiegające z cel naprawdę przerażały.Szkoda że kolejna część czyli Wolfenstein z 2009r w niczym nie przypomina tej.

killerek132

Kiedy grałem po raz pierwszy bałem się przechodzić misje w Krypcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones