PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730291}

Resident Evil HD Remaster

Biohazard HD Remaster
8,3 1 095
ocen
8,3 10 1 1095
Resident Evil HD Remaster
powrót do forum gry Resident Evil HD Remaster

Jako ogromny fan oryginalnego RE obawiałem się tego remeaku. Twórcy nieco wzbogacili fabułę i przemeblowali całą grę w ten sposób ją odświeżając. Całe szczęście wszystko jest odpowiednio wyważone i gra nadal jest doskonała jak stare RE, choć mi osobiście dodanie wątku właścicieli posiadłości jak i drastyczna zmiana zagadek nie przypadła specjalnie do gustu. Niemniej jednak gra zadziałała i zaraz po jej ukończeniu naszła mnie ochota na zagranie w oryginalne RE, także oceniam remake na więcej niż udany, powiedziałbym że rewelacyjny, choć momentami odniosłem wrażenie że był łatwiejszy niż oryginał ( przynajmniej sama końcówka ).
Najbardziej to zdziwiła mnie lista trofeów, niektóre są po prostu przegięte i wymagają od gracza perfekcyjnej znajomości gry ( tak jak to kiedyś było w oryginale by przejść go poniżej 3 godzin Chrisem ). Być może spróbuję ją wbić ale jestem ciekaw czy w ogóle jest ktoś kto to zrobił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones