PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613870}
7,4 1 754
oceny
7,4 10 1 1754
Red Faction
powrót do forum gry Red Faction

poszukuje red faction

ocenił(a) grę na 10

jw. szukalem na torrentach ale kiepskie wstawki ;/, gdyby ktos posiadal red faction to prosze o kontakt, gra niesamowicie przywolujaca wspomnienia z dziecinstwa pamietam ze cale dnie nad ta wspaniala gra siedzialem :)

shadyem

Nadal poszukujesz gry? Myślę, że coś mozna by wykombinować :p

ocenił(a) grę na 10
plomykowka

co masz na myśli?

shadyem

Moge przesłać pliki prosto z płyty jaką mam z czasopisma PLAY bodajże. Tylko pytam, czy nadal jest taka potrzeba :p

ocenił(a) grę na 10
plomykowka

ależ oczywiscie ze potrzebna :)

shadyem

Odezwę się jak tylko mi się uda to wrzucic. Mam nadzieje, że w tym tygodniu~

ocenił(a) grę na 10
plomykowka

ok czekam na info :)

ocenił(a) grę na 5
shadyem

Nadal potrzebujesz tej gierki? Bo mogę spróbować załatwić. Jakby co to odzywaj się.

nudecroft

Ja bym potrzebował jeżeli nadal masz

ocenił(a) grę na 5
norbertwarta

To znaczy nie mam ale wiem skąd zdobyć. Jadę na giełdę w sobotę i kupię a potem odsprzedam Tobie jeśli będziesz nadal chciał.

nudecroft

Właśnie kupiłem na Steam, ale dzięki :)

ocenił(a) grę na 5
norbertwarta

Steam jest fajny pod tym względem bo można kupić stare gry. :)

nudecroft

szkoda ze nie ma gry faraon na steamie, jedna z lepszych strategii ever

ocenił(a) grę na 5
norbertwarta

Tak do końca nie znam możliwości Steama, ale dobrze by było tak jak na Ch0miku że to ludzie wrzucają różne rzeczy na serwer i udostępniają. Jakby tak było na Steamie to byłoby bardzo fajnie. No Faraon fajna gra poszukaj na Ch0miku może tam będzie spakowana. Możesz mieć problemy z instalacją bo to stara gra ale jak jesteś specem od emulacji to sobie poradzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones